reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Ja jeszcze niedawno odkryłam lionelo Theo również dużo tańsze niż chicco, muszę na spokojnie poczytać opinie i jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenie w tym temacie to chętnie poczytam :)
Ja mam w użyciu Lionello Theo od października i jestem bardzo zadowolona. Funkcji kołyski nie ma ale można delikatnie go bujać a mimo to jest bardzo stabilne. Materacyk spoko. Miałam dokupić lepszy ale ten w zestawie okazał się nie taki kiepski.
Wykonanie łóżeczka rewelacyjne.
Super jest opcja opuszczania jednego boku niżej tak żeby główka była wyżej niż nóżki. Przydatne jak dziecko ulewa lub ma katar.
 
Ja mam w użyciu Lionello Theo od października i jestem bardzo zadowolona. Funkcji kołyski nie ma ale można delikatnie go bujać a mimo to jest bardzo stabilne. Materacyk spoko. Miałam dokupić lepszy ale ten w zestawie okazał się nie taki kiepski.
Wykonanie łóżeczka rewelacyjne.
Super jest opcja opuszczania jednego boku niżej tak żeby główka była wyżej niż nóżki. Przydatne jak dziecko ulewa lub ma katar.
O super dzięki za recenzje :)
 
Zaliczylam wczoraj zakupy i zdecydowanie rezygnuje z nich w lutym i marcu. Mierzenie butów to katorga:laugh2: ciasno, duszno, ludzi pełno, wszyscy w grubych kurtkach, normalnie wymiekłam:-p ale udało mi sie napaść na Primark i tak o to wyszlam z bodziakami i spioszkami dla malej, rozmiarami to troszkę można sie pogubic bo takie niby 0-3 msc to na 62cm, na 4,5 kg to teoretycznie 54cm a ostatnie 3,5kg wyglądają jak na 50cm wiec loteria:laugh2:
Jeszcze tylko czekam na paczkę z jednego sklepu i stop:) juz to mowilam no aleee....
 

Załączniki

  • IMG_20181208_104745.jpg
    IMG_20181208_104745.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 132
  • IMG_20181208_104705.jpg
    IMG_20181208_104705.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 138
  • IMG_20181208_104633.jpg
    IMG_20181208_104633.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 141
  • IMG_20181208_104553.jpg
    IMG_20181208_104553.jpg
    1 012,3 KB · Wyświetleń: 127
Planuje zakup wózka cybex balios s
Dokładnie taki w zestawie z fotelikiem Aton 5 :
cybex_balios_s.jpg


Czy któraś z Was miała styczność z tym modelem ? Jeszcze nie miałam okazji ocenić go na żywo tylko parę razy widziałam gdzieś na ulicy. Więc szukam opinii ;)
Ogólnie wyglądał zgrabnie. Zależy mi na lekkim wózku i dość kompaktowym z amortyzacją kół i oczywiście aby maluszkowi było wygodnie. Wcześniej miałam tako laret. Był bardzo fajnym wózkiem tylko ciężkim ale jak komuś to nie przeszkadza to bardzo polecam bo super się go prowadziło i większe dziecko miało w nim sporo miejsca.
 
O widzisz to wygląda ładniej niż na zdjęciach na stronce sklepu [emoji14] W pełnej cenie go na pewno nie kupię ale tam często robią promocje więc będę polować. Potestuj go trochę i daj znać koniecznie jak się sprawdza a planujesz jakiś podnóżek jeszcze?

Zobaczymy czy podnóżek się przyda, mam póki co takie pufy jakby dziane tam w rogu fotki troszkę widać.
 
Planuje zakup wózka cybex balios s
Dokładnie taki w zestawie z fotelikiem Aton 5 :
cybex_balios_s.jpg


Czy któraś z Was miała styczność z tym modelem ? Jeszcze nie miałam okazji ocenić go na żywo tylko parę razy widziałam gdzieś na ulicy. Więc szukam opinii ;)
Ogólnie wyglądał zgrabnie. Zależy mi na lekkim wózku i dość kompaktowym z amortyzacją kół i oczywiście aby maluszkowi było wygodnie. Wcześniej miałam tako laret. Był bardzo fajnym wózkiem tylko ciężkim ale jak komuś to nie przeszkadza to bardzo polecam bo super się go prowadziło i większe dziecko miało w nim sporo miejsca.

Oglądaliśmy Balios M. Pani miała problem ze złożeniem. Mi się nie udało, więc go skreśliłam.
 
Planuje zakup wózka cybex balios s
Dokładnie taki w zestawie z fotelikiem Aton 5 :
cybex_balios_s.jpg


Czy któraś z Was miała styczność z tym modelem ? Jeszcze nie miałam okazji ocenić go na żywo tylko parę razy widziałam gdzieś na ulicy. Więc szukam opinii ;)
Ogólnie wyglądał zgrabnie. Zależy mi na lekkim wózku i dość kompaktowym z amortyzacją kół i oczywiście aby maluszkowi było wygodnie. Wcześniej miałam tako laret. Był bardzo fajnym wózkiem tylko ciężkim ale jak komuś to nie przeszkadza to bardzo polecam bo super się go prowadziło i większe dziecko miało w nim sporo miejsca.

Dzisiaj go ogladalam. Wizualnie mi sie podoba. W jednym sklepie zdecydowanie odradzali w drugim przeciwnie. Ja znowu patrzylam na maxi cosi adorre i sa bardzo podobne. Oba klekocza na raczce jakby sie mialy rozleciec :/ Chce miec lekki wozek wiec cos za cos niestety :/ zdecydowanie fajniejsze te z amortyzacja i szerokie gondole jednak wizja wnoszenia ich po schodach odpada.
 
reklama
Oglądaliśmy Balios M. Pani miała problem ze złożeniem. Mi się nie udało, więc go skreśliłam.
Oj to mnie nie pocieszyłaś :/ Ale pooglądałam na yt filmiki ze składaniem tych wózków i Balios M składa się troszkę inaczej jak S podnosząc do góry za jeden z elementów z tyłu wózka natomiast Balios S składa się automatycznie rączką. Chyba muszę się wybrać do sklepu i zobaczyć w rzeczywistości ;)
 
Do góry