reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

@liczba jak chcesz lekki wózek to obczaj sobie camarello carera.. gondola w nim jest z takiej napiętej włókniny i jest, jak piórko.. ja musiałam wnosić 1 piętro to odpinałam ją od stelaża i wnosiłam do góry, a potem wracałam po stelaż
a jak masz możliwość to można stelaż zostawić w aucie pod blokiem i wnieść gondolę z dzieckiem do góry.. cały wózek wtaszczyć do góry to zawsze ciężko
 
reklama
Mam jeszcze psa . Musze miec duzy kosz. No i 3 pietro.Ten o ktorym pisalam wniose caly bez odpinania gondoli. Jeszcze sie zastanawiam ale im wiecej chodze po sklepach widze, ze te 2 kg wiecej, wieksze kola i szersza godola to robia roznice .
 
A oglądalas Jane Muum? Duży kosz, lekki stelaż, u mnie w miasteczku jeździ tego pełno i sobie zachwalają. Gondole można mieć normalną albo taką do samochodu, foteliki tez mają lepsze niż zwykle zestawy 3w1. Jane tez ma inne stelaze i kombinacje, ogólnie ponoć dobre wózki ale polecić nie mogę bo nie uzytkowalam.
 
Czy któraś z mam miała lub zastanawiała się nad wózkiem Espiro Next? Albo tako Larent imperial?:) Jakieś może za i przeciw?:)
 
Ja mam większy problem 4 piętro bez windy ...
A nie macie dziewczyny w bloku wózkarni albo innego miejsca gdzie da radę trzymać wózek? Też niektórzy zostawiają wózek w bagażniku auta żeby co chwilę nie wnosić i znosić bo to jednak uciążliwa sprawa a do jego wagi dojdzie jeszcze wkład.
 
reklama
A nie macie dziewczyny w bloku wózkarni albo innego miejsca gdzie da radę trzymać wózek? Też niektórzy zostawiają wózek w bagażniku auta żeby co chwilę nie wnosić i znosić bo to jednak uciążliwa sprawa a do jego wagi dojdzie jeszcze wkład.
Zastanawiałam się nad tym samochodem naprawdę to będzie nie lada wyzwanie jak się samemu będzie z dzieckiem schodzić ... Nie mam takiego pomieszczenia a zostawić wózek w klatce trochę strach nawet domofonu nie ma jakoś trzeba będzie sobie radzić
 
Do góry