reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
smoczek avent mieliśmy
a materac gryka-kokos.. ktoś nam tak polecił te 4 lata temu.. no i mamy ;) generalnie problemu z nim nie ma, ale nie znam się na temacie ogólnie

na prnatalnym wszystko pięknie :D dobrze, że się nie stresowałam :p
tylko tak się zwinął w kulkę.. rączki i stópki miał przy główce.. taki bidulek się wydawał przez to.. już bym go przytuliła takiego, a nie mogę
moje kochaństwo
 
smoczek avent mieliśmy
a materac gryka-kokos.. ktoś nam tak polecił te 4 lata temu.. no i mamy ;) generalnie problemu z nim nie ma, ale nie znam się na temacie ogólnie

na prnatalnym wszystko pięknie :D dobrze, że się nie stresowałam :p
tylko tak się zwinął w kulkę.. rączki i stópki miał przy główce.. taki bidulek się wydawał przez to.. już bym go przytuliła takiego, a nie mogę
moje kochaństwo

Nasz syn też kolana miał przy głowie :) a jak dr chciał zbadać głowę, to akurat tam sobie rękę położył :)
 
U nas przychodzą ostatnie paczki z black friday :-). Czy paczki z HM tak zawsze długo idą? Fotel może być bo zamawiałam nie widząc go na żywo.
IMG_20181207_153931.jpg
IMG_20181207_134949.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181207_153931.jpg
    IMG_20181207_153931.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 388
  • IMG_20181207_134949.jpg
    IMG_20181207_134949.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 388
U nas przychodzą ostatnie paczki z black friday :-). Czy paczki z HM tak zawsze długo idą? Fotel może być bo zamawiałam nie widząc go na żywo. Zobacz załącznik 923037 Zobacz załącznik 923038
O jaaa, ja chce podobny fotel bujany upatrzyłam sobie w yusku, daj koniecznie znać czy wygodny i gdzie kupiłaś :)
Mi akurat paczka w hm przyszła bardzo szybko ale zamawiałam chyba a w środę przed czarnym piątkiem.
 
O jaaa, ja chce podobny fotel bujany upatrzyłam sobie w yusku, daj koniecznie znać czy wygodny i gdzie kupiłaś :)
Mi akurat paczka w hm przyszła bardzo szybko ale zamawiałam chyba a w środę przed czarnym piątkiem.

Wiesz co to właśnie z Jyska :-)
Jest trochę twardy i pewnie będę podkładać poduszkę pod plecy ale i tak to to robię przy każdym fotelu. Za to jest szeroki i będzie fajny do karmienia i usypiania. Acha i nie sugeruj się kolorem bo niebieski to on nie jest bardziej szary. Wtedy była promocja na niego i kosztował niecałe 500 zł nie wiem czy jeszcze jest.
 
Wiesz co to właśnie z Jyska :-)
Jest trochę twardy i pewnie będę podkładać poduszkę pod plecy ale i tak to to robię przy każdym fotelu. Za to jest szeroki i będzie fajny do karmienia i usypiania. Acha i nie sugeruj się kolorem bo niebieski to on nie jest bardziej szary. Wtedy była promocja na niego i kosztował niecałe 500 zł nie wiem czy jeszcze jest.
O widzisz to wygląda ładniej niż na zdjęciach na stronce sklepu [emoji14] W pełnej cenie go na pewno nie kupię ale tam często robią promocje więc będę polować. Potestuj go trochę i daj znać koniecznie jak się sprawdza a planujesz jakiś podnóżek jeszcze?
 
reklama
Do góry