reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Taaa i większość sprzedaje po 6mies używania góra po roku i szuka lekkiej spacerówki.
Tak, sprzedałam chyba po 3 msc zestaw 3w1, a kolejny tez 3w1, ale lekki sprzedałam jak córka byla za duza do spacerówki kubełkowej. Tzn, moze nie za duza, ale uwazalam, ze w innej, zwyklej bedzie jej wygodniej. Ale jak 3w1 to polecam ten, co wlasnie miałam jako drugi. Casualplay Kudu 4
 
reklama
Ile waży taka lekka spacerówka? Chciałabym sobie to porównać z takim wózkiem 2w1 np ten nad którym się zastanawiam waży 12kg i nie wiem czy to dużo czy mało?
12 kg na normalny wózek to mało, normalnie ważą po 15, później spacerowe ok 9 kg można kupic. Ale przy wózku waga jest ważna gdy trzeba go często podnosic, wnosić itd. A jeśli nie ma takiej potrzeby to i 15 kilogramów moze okazać sie super bo będzie zwrotny i lekko sie prowadzic
 
12 kg na normalny wózek to mało, normalnie ważą po 15, później spacerowe ok 9 kg można kupic. Ale przy wózku waga jest ważna gdy trzeba go często podnosic, wnosić itd. A jeśli nie ma takiej potrzeby to i 15 kilogramów moze okazać sie super bo będzie zwrotny i lekko sie prowadzic
Nasze miasto jest tak nieprzystosowane, do kazdego sklepu po kilka schodkow. Nawet te glupie dwa, trzy schody tak nieporecznie sie pokonuje czolgiem 3w1, ze szok
 
Ile waży taka lekka spacerówka? Chciałabym sobie to porównać z takim wózkiem 2w1 np ten nad którym się zastanawiam waży 12kg i nie wiem czy to dużo czy mało?
Nie wiem co teraz na topie Ale jak starsza córka była mała to miałam spacerówke wiażąca 4.5kg. Teraz jeżdżę wózkiem pancernym 14kg ale to i tak niedużo na wózek bliźniaczy. Z britaxa widziałam lekkie spacerówki i jogerry są dość lekkie. Napewno jak pojedynczy wózek waży ok 15kg to bardzo dużo. Trzeba by szukać czegoś poniżej 8... pamiętając że jak dojdzie 10kg wsad do wózka to już nie będzie tak lekko.
 
Ostatnia edycja:
Nasze miasto jest tak nieprzystosowane, do kazdego sklepu po kilka schodkow. Nawet te glupie dwa, trzy schody tak nieporecznie sie pokonuje czolgiem 3w1, ze szok
No niestety trzeba patrzeć na wszystko, nawet właśnie tak błache rzeczy jak zakupy... tu schody, tu za wąsko, tam sie obrócić nie da. Ale ja próbuje sie nie stresowac i znajdować łatwiejsze rozwiązania na takie problemy bo od glowkowania to by głowa pękła. Wózek na spacer, duże zakupy nie w samotnosci, a zwykły szybki wypad do sklepu z małą w chuście. Kilka miesięcy damy rade, później nóżki i zwykła parasolka.
 
Ja mam piankowy z ikei. Nie odksztalca się, nie zniezczyl sie, bo kupilam ten ochraniacz od razu, wiec jest jak nowy
 
Ja mam lateksowy z hevea, polecam. Na lipcówkach jedna z dziewczyn miała brata fizjoterapeute i to za jej radą go kupiłam
 
reklama
Do góry