reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

To moja pierwsza dzidzia, nie miałam wcześniej styczności z materialami, ciuszkami i tym które są dobrej jakości :D mam nadzieję że to nie jakis bubel :p
 

Załączniki

  • 20181106_201225.jpg
    20181106_201225.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 122
reklama
Ja też nigdy nie miałam, dodatkowo praktycznie 0 styczności z małymi dziećmi. W życiu pieluchy nie zmienialam. Dlatego też będę celowala w ubranka zapinające się na całej długości z przodu. Na ten moment kosmosem jest dla mnie założenie bluzeczki przez głowę i dołożenie rączek.
 
Ja też nigdy nie miałam, dodatkowo praktycznie 0 styczności z małymi dziećmi. W życiu pieluchy nie zmienialam. Dlatego też będę celowala w ubranka zapinające się na całej długości z przodu. Na ten moment kosmosem jest dla mnie założenie bluzeczki przez głowę i dołożenie rączek.
Dla mnie to było wybawienie. Uczyłam się na takich ubraniach ubierać syna ;) nie zapomnę pierwszego ubierania body przez głowę... mama mi pomagała a i tak nie mogłyśmy założyć. Porażka ;)
 
Ja też nigdy nie miałam, dodatkowo praktycznie 0 styczności z małymi dziećmi. W życiu pieluchy nie zmienialam. Dlatego też będę celowala w ubranka zapinające się na całej długości z przodu. Na ten moment kosmosem jest dla mnie założenie bluzeczki przez głowę i dołożenie rączek.
Ja przy synku tak samo podchodziłam i przez pierwsze tygodnie było mi dużo łatwiej z takim rozpinanym body ale już później jak przestałam się bać to zaczęły być upierdliwy takie ciuszki i wolałam przez głowę zakładać szybciej i wygodniej :)
 
Wszystko przyjdzie instynktownie po porodzie zobaczycie:) ja nie myslalam o tym jakie ciuszki wygodniej zakładać, większość dostalam wiec ubieralam w to co miałam i wierzcie mi to jest kwestia wprawy i odsunięcia strachu na bok, co innego kiedy ma sie na rękach dziecko kogoś innego a co innego swoje, ja przy każdym dotyku synka czulam tą różnice, ze jest częścią mnie i to pomagało, bo wiedzialam ze krzywdy mu nie zrobię:)
 
Dziewczyny a czy miałyście do czynienia z ubrankami Dolce Sonno? Na fb mignęła mi reklama i mają w dobrej cenie pajace i półśpiochy, tylko ich mi brakuje w wyprawce, bo resztę mam po synku, a akurat te części garderoby malucha miałam od bratowej które teraz też jest w ciąży z terminem koniec marca :-). I czy w kwietniu body + półśpiochy na początku nie będą za cienkie? Synek jest lipcowy, więc wtedy to głównie body a były i dni że w samym pampersie leżał, bo żar się z nieba lał.
 
To moja pierwsza dzidzia, nie miałam wcześniej styczności z materialami, ciuszkami i tym które są dobrej jakości :D mam nadzieję że to nie jakis bubel :p
Jaki rozmiar kupiłaś? Ja się kompletnie nie znam ile czego i w jakim rozmiarze mam kupić a już chciałabym powolutku zacząć kompletować wyprawkę póki jako tako się czuję ;)

Dziewczyny macie jakąś listę ile bodziaków, ile pajacy i w jakich rozmiarach Wam się sprawdziło?
Ja jak na razie kupiłam w lidlu bodziaki w różnych rozmiarach i trochę popłynęłam, zresztą ten 62 wydaje mi się taki duży.

Moje pierwsze zakupy :) w Rossmanie. Dwie flanelowe pieluszki, rajstopy ciążowe i słodkie skarpetusie [emoji166]
Zobacz załącznik 914372
Urocze skarpetunie :) Muszę zaglądnąć do rossmanna co tam mają.
 
reklama
Z tymi rozmiarówkami strasznie dziwnie jest i co firma to co innego. Sama spodziewam się pierwszego dziecka i nie do końca ogarniam jakie to duże może być ale mam już kupione 4 body rozmiar 50 i każde jedno innej wielkości a największa różnica to z 6 cm na długości więc dużo. O ciuszkach z Lidla czytałam że mają dosyć dużą rozmiarówkę ale z tamtąd mam 62-68 więc najwyżej będą na później :)
 
Do góry