reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Klupś Meble dziecięce. Mają naprawdę fajny i duży wybór. Znalazłam ich na allegro ale na ich stronie lepiej wszystko jest pokazane. Mi się podoba jeszcze komplet Marsel Ale to jeśli będzie dziewczynka. Zobacz załącznik 911974
My mamy z klupsia i jedyne do czego mogę się przyczepić to w niektórych miejscach są zacieki (biała farba) i szuflada ma słabe prowadnice bo się wyginaja (chyba że za bardzo ja wypchalam). Oprócz tego jest ok. Śruby trzymają. Szczebelki i ramka na materac też ok.
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-10-29-22-49-24.png
    Screenshot_2018-10-29-22-49-24.png
    72,6 KB · Wyświetleń: 93
Ach jeszcze o jedno chciałam się Ciebie zapytać! Czy tam u Ciebie w uk nie ma lepszego wyboru co do ciuszkow? Np next.
Hejka no jest przede wszystkim tez primark...wybieram się tam jak już potwierdzimy płeć:) Next jest spoko ale bez promocji dość drogo. A ja w Polsce trafiłam na mega promocje szczegolnie ciuszkow na lato wiec oprzeć się nie mogłam. Po za tym kupiłam sporo tetry, flaneli, pieluszki muslinowe. Z siostra byłam w smyku to poradziła z doświadczenia jaki krem, no i co na początek (szczotka, obcinaczki do paznokci, termometr do kąpania, szczoteczka silikonowa na palec na dziąsełka).
 
Hej hej.
Ja jeszcze nie mogę kompletować wyprawki bo nie znam płci, ale mam już wszystko zaplanowane [emoji16]
-na w listopadzie ogarnę siebie do szpitala ( Bo na ostatniej wizycie mój gin powoedzial że będzie chciał nie położyć na ten tydz w którym urodziłam Kornelkę ) więc kupię wszystko żebym,tylko dokupię później to co potrzebne przy porodzie.
- w grudniu i styczniu obkupimy dzidzię (akurat będą promocje[emoji4])
- luty I marzec łóżeczko, komoda z przewijakiem I wózek.
- A w kwietniu to już tylko to czego zapomnę i kosmetyki dla dziecka.

Zestaw z łóżeczkiem wybraliśmy już, wózek w zasadzie też.
A właśnie może któraś mama miała wózek Anex Cross lub anex Sport no ja zastanawiam się nad tymi dwoma modelami.
Zobacz załącznik 911950


Zobacz załącznik 911949
Mam to samo łóżeczko po synku [emoji1]
 
reklama
Do góry