reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ja czekam na reklamacje tego łóżeczka [emoji23] jak mi do końca tygodnia nie odpiszą pozytywnie, to maz złoży je z ta częścią - ona ma po prostu dwie wady srednio estetycznie wyglądające, ale poza tym jest dobra, żeby sie zdażyło wywietrzeć.. a jak doślą te cześć nową, poprawiona to się tylko wymieni... mam taką wizje.. nie wiem jeszcze co na to mój mąż [emoji23][emoji85]
I zacznę prać te rożki, kocyki i większe rzeczy. A początkiem października w końcu ciuszki [emoji106] będę przygotowana lepiej niż w 1.ciąży [emoji23]
Do przyda, do przodu trzeba isc [emoji5] bobasy już sie powoli szykują... nabierają masy na wyjście [emoji28]

Z każdym dniem widzę, że te nasz bobasy bardzo niecierpliwe ;) u większości z nas coś się już dzieje.
Ja miałam plan, żeby na koniec września mieć już chociaż te grubsze rzeczy ogarnięte, ale coś mi nie wyszło.
Obecnie robię poprawki malarskie u Małej w pokoju i kończę myć meble. Mąż w weekend zamocuje karnisz. Firanki wczoraj zamówiłam :)
A łóżeczko jeszcze nie przyniesione. Czeka zapakowane po starszym bracie. A ja dalej myślę co z tym drugim lozeczkiem /kołyska.

Miłego dnia Dziewczyny i owocnych przygotowań wyprawkowych;)
 
A co u Ciebie z tym lóżeczkiem ? :-/

Jeden bok od łóżeczka, ten taki krotki, w łuk, przyszedł u góry z taką jakby wada estetyczna- właściwie dwoma, wyglada to jakby komuś cos nie wyszło i zaszpachlował?pomalowal to, ale widać gołym okiem jest... No brzydko wyglada. Ma być ładne łóżeczko, a nie jakieś byle jakie poprawki [emoji853] [emoji35]

Z każdym dniem widzę, że te nasz bobasy bardzo niecierpliwe ;) u większości z nas coś się już dzieje.
Ja miałam plan, żeby na koniec września mieć już chociaż te grubsze rzeczy ogarnięte, ale coś mi nie wyszło.
Obecnie robię poprawki malarskie u Małej w pokoju i kończę myć meble. Mąż w weekend zamocuje karnisz. Firanki wczoraj zamówiłam :)
A łóżeczko jeszcze nie przyniesione. Czeka zapakowane po starszym bracie. A ja dalej myślę co z tym drugim lozeczkiem /kołyska.

Miłego dnia Dziewczyny i owocnych przygotowań wyprawkowych;)
To właśnie ja mam plan na przyszły tydzień, żeby zacząć i mam nadzieje, że na planie sie nie skonczy [emoji847][emoji23]
A js zdecydowałam sie na tę tiny love 3w1. Jak ci nie zależy na bajerach to kup moze zwykła kołyskę?[emoji848]
 
Jeden bok od łóżeczka, ten taki krotki, w łuk, przyszedł u góry z taką jakby wada estetyczna- właściwie dwoma, wyglada to jakby komuś cos nie wyszło i zaszpachlował?pomalowal to, ale widać gołym okiem jest... No brzydko wyglada. Ma być ładne łóżeczko, a nie jakieś byle jakie poprawki [emoji853] [emoji35]


To właśnie ja mam plan na przyszły tydzień, żeby zacząć i mam nadzieje, że na planie sie nie skonczy [emoji847][emoji23]
A js zdecydowałam sie na tę tiny love 3w1. Jak ci nie zależy na bajerach to kup moze zwykła kołyskę?[emoji848]
O kuzwa [emoji17] To ty się kłuć z nimi ! A z kąd zamawiałaś? Ale bym się wku*wila, mam nadzieję że Ci wymienia tę cześć!!!
 
Jeden bok od łóżeczka, ten taki krotki, w łuk, przyszedł u góry z taką jakby wada estetyczna- właściwie dwoma, wyglada to jakby komuś cos nie wyszło i zaszpachlował?pomalowal to, ale widać gołym okiem jest... No brzydko wyglada. Ma być ładne łóżeczko, a nie jakieś byle jakie poprawki [emoji853] [emoji35]


To właśnie ja mam plan na przyszły tydzień, żeby zacząć i mam nadzieje, że na planie sie nie skonczy [emoji847][emoji23]
A js zdecydowałam sie na tę tiny love 3w1. Jak ci nie zależy na bajerach to kup moze zwykła kołyskę?[emoji848]
Ja też mam zwykłą kolyskę, bez bajerów jakiś, siostra mi oddała po swojej córeczce [emoji4]
 
Jeden bok od łóżeczka, ten taki krotki, w łuk, przyszedł u góry z taką jakby wada estetyczna- właściwie dwoma, wyglada to jakby komuś cos nie wyszło i zaszpachlował?pomalowal to, ale widać gołym okiem jest... No brzydko wyglada. Ma być ładne łóżeczko, a nie jakieś byle jakie poprawki [emoji853] [emoji35]


To właśnie ja mam plan na przyszły tydzień, żeby zacząć i mam nadzieje, że na planie sie nie skonczy [emoji847][emoji23]
A js zdecydowałam sie na tę tiny love 3w1. Jak ci nie zależy na bajerach to kup moze zwykła kołyskę?[emoji848]

Mam właśnie zapisane w ulubionych takie zwykłe białe, podobne do lozeczek tylko gabaryt mniejszy i chyba się zdecyduję ;)
 
Z każdym dniem widzę, że te nasz bobasy bardzo niecierpliwe ;) u większości z nas coś się już dzieje.
Ja miałam plan, żeby na koniec września mieć już chociaż te grubsze rzeczy ogarnięte, ale coś mi nie wyszło.
Obecnie robię poprawki malarskie u Małej w pokoju i kończę myć meble. Mąż w weekend zamocuje karnisz. Firanki wczoraj zamówiłam :)
A łóżeczko jeszcze nie przyniesione. Czeka zapakowane po starszym bracie. A ja dalej myślę co z tym drugim lozeczkiem /kołyska.

Miłego dnia Dziewczyny i owocnych przygotowań wyprawkowych;)
Pokaż firanki bo szukam.czegoś do pokoju dzieci :)
 
reklama
Do góry