reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Córce kupiłam.cały zestaw ochraniacze, pościel, baldachim nawet! Dziś wiem że to była głupota, ani to praktyczne a po msc mi się znudziło i wkurzało mnie to że kurz się w tym gromadzi. Ewentualnie później się przydawal ochraniacz jak już była mobilna ;)
 
reklama
Ale się uśmiałam [emoji23]
Chociaż mam takie samo podejście i tez kupuje tą zwykłą, sama kiedyś taką miałam, z kaczuszką [emoji3]Ja kupie ochraniacz dopiero za jakiś czas, jak już mała będzie się mogła sama poruszać po łóżeczku. Na początek w łóżeczku będzie tylko prześcieradło.
Myślę, że wezmę zwykły a nie ten z poduszkami i może na całe łóżeczko? Nie wiem sama jeszcze [emoji3]

Wy dziewczyny kupujecie ochraniacze na początek?

Nie, przy synu nie używałam i teraz też nie będę. Zastanawiam się nad kokonem, ale na noc będzie samo przescieradło i ewentualnie wałezek za plecki.
 
Powiem tak: wanienka 129zł+stojak 159zł = 288zł, choć na allegro taniej, bo "tylko" 260zł plus przesyłka....
Więc dopóki nie będzie śpiewać, tańczyć na jednej nodze od stelaża i przewijać mi dziecka sama, to tyle nie dam za wanienkę :D:rofl2::cool2: Ja kąpałam w najzwyklejszej, wystarczył pewny uchwyt noworodka i dałam radę. Na początku na stojaku, później wkładałam ją do dużej wanny w łazience, jak był większy, i w końcu wylądował w normalnej wannie :) teraz to juz wiadomo, prysznic :)
Myślę, że zrobię tak samo z młodszym..
Oczywiście, jak ktoś chęć i ochotę to pewnie, wydaje się ładna i na pewno jakoś ułatwia proces kąpania, dla mnie niewarta tej ceny.... :rolleyes2:A zaoszczędzone pieniądze przeznaczę np.na kołyskę albo leżaczka bujaczka :cool2: Normalnie czuję się jakbym miała tę kasę w kieszenie teraz :laugh2::D

Padłam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Hej [emoji4] macie jakieś fajne ochraniacze do łóżeczka upatrzone??? Lub jakieś fajne stronki bo ja się zdecydować coś nie mogę [emoji17]

U mnie jest ban na ochraniacze, kocyki, kołderki, poduszki i inne rzeczy w łóżeczku.
W łóżeczku mogę mieć tylko twardy materac z naciągniętym prześcieradłem i nic poza tym [emoji51].
 
Miałam przy każdym dziecku zwykłą wanienke 30zł czy coś. Wstawiłam do wanny i kąpałam.
A jak mieszkałam na kawalerce to na ławie stawiałam, a jak dziecko było starsze to w brodziku kąpałam.
 
Fajna ta wanienka!
I opcja że na zlew można założyć.
Z tego co widzę ma pełno pozytywnych opinii.

Zobacz załącznik 885312

Ja za to zamawiam tą:

Link do: Fisher Price Wanienka Wielorybek - Ceny i opinie - Ceneo.pl

https://www.amazon.com/Fisher-Price-DRD93-Whale-Tub-Bathtub/dp/B01K7VHOR8

Ten wielorybek też wyglada fajnie, musze o nim poczytac :)

A ja np. nie bede wydawala pieniedzy na takie rzeczy jak bujaczki, bo uwazam, ze sa niezdrowe dla dziecka i w ten sposob tez oszczednosc bede miala [emoji16]
Te uwagi o tym ze cos jest za drogie kolejny raz sie na forum przewijaja i jakos mysle, ze moznaby je sobie odpuscic :)
 
Chyba pogoda na nas tak wpływa hihi.
Każda niech kupuje co chce i co uważa, że jest najlepsze dla jej dziecka.
Ja miałam zwykły leżaczek bujaczek( bez wibracji, światełek i muzyki) i korzystałam często bo jak coś robiłam zbierałam ze sobą dziecko, aby mnie widziało.
 
Przepraszam jeśli cię uraziłam, naprawdę [emoji28] zobaczyłam cenę i napisałam od razu- ale to była raczej forma rady, może trochę też taki charakter mam, że lubię żartować, ale zawsze uważam, że rodzice robią jak zechcą [emoji5] a leżaczki nie są niezdrowe jeśli sie dobrze z nich korzysta. To znaczy wkłada dziecko w odpowiednim wieku do tego siedzącego i nie ma długo. Ja myślałam o tym leżaku jako kołyska najpierw, a dopiero pózniej zamienia sie go w siedzące cudo... albo zwykła kołyska.. i właśnie ze względu na cenę sie waham.. szukam na olx. Myślę, że nikt nie chciał cię tu urazić, wiec głowa do góry i uśmiech na twarz [emoji3]

Ja tez planuje tylko pusty materac z prześcieradłem i klinem pod materacem, a w srodku tylko dzidziol w rożku a pózniej śpiworku[emoji846][emoji5]
 
reklama
Do góry