reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dziewczyny,

Czy mozecie polecic jakas lepsza wanienke? Dostalam taka zwykla ze Smyka od kolezanki, ale jakos nie jestem do niej przekonana i teraz mysle ze moze Shnuggle?
 
Dziewczyny,

Czy mozecie polecic jakas lepsza wanienke? Dostalam taka zwykla ze Smyka od kolezanki, ale jakos nie jestem do niej przekonana i teraz mysle ze moze Shnuggle?
Z tego co wiem, tutaj w UK wanienki Shnuggle cieszą się dobrymi opiniami ale może niech wypowiedzą się mamy, które już miały doświadczenie z ta wanienką [emoji4] ja natomiast zdecydowałam się na taką najzwyklejszą ze stojakiem.
 
Dziewczyny,

Czy mozecie polecic jakas lepsza wanienke? Dostalam taka zwykla ze Smyka od kolezanki, ale jakos nie jestem do niej przekonana i teraz mysle ze moze Shnuggle?

Fajna ta wanienka!
I opcja że na zlew można założyć.
Z tego co widzę ma pełno pozytywnych opinii.

IMG_3448.JPG


Ja za to zamawiam tą:

Link do: Fisher Price Wanienka Wielorybek - Ceny i opinie - Ceneo.pl

https://www.amazon.com/Fisher-Price-DRD93-Whale-Tub-Bathtub/dp/B01K7VHOR8
 

Załączniki

  • IMG_3448.JPG
    IMG_3448.JPG
    114,6 KB · Wyświetleń: 466
Powiem tak: wanienka 129zł+stojak 159zł = 288zł, choć na allegro taniej, bo "tylko" 260zł plus przesyłka....
Więc dopóki nie będzie śpiewać, tańczyć na jednej nodze od stelaża i przewijać mi dziecka sama, to tyle nie dam za wanienkę :D:rofl2::cool2: Ja kąpałam w najzwyklejszej, wystarczył pewny uchwyt noworodka i dałam radę. Na początku na stojaku, później wkładałam ją do dużej wanny w łazience, jak był większy, i w końcu wylądował w normalnej wannie :) teraz to juz wiadomo, prysznic :)
Myślę, że zrobię tak samo z młodszym..
Oczywiście, jak ktoś chęć i ochotę to pewnie, wydaje się ładna i na pewno jakoś ułatwia proces kąpania, dla mnie niewarta tej ceny.... :rolleyes2:A zaoszczędzone pieniądze przeznaczę np.na kołyskę albo leżaczka bujaczka :cool2: Normalnie czuję się jakbym miała tę kasę w kieszenie teraz :laugh2::D
 
Dokładnie, jeśli chodzi o wanienke to akurat nie mam zamiary wymyślać. Dla córki miałam najzwyklejsza i nie było żadnego kłopotu... W życiu bym nie wydała 260 zł na wanienke, bo po co? [emoji33]
 
Hej [emoji4] macie jakieś fajne ochraniacze do łóżeczka upatrzone??? Lub jakieś fajne stronki bo ja się zdecydować coś nie mogę [emoji17]
 
Powiem tak: wanienka 129zł+stojak 159zł = 288zł, choć na allegro taniej, bo "tylko" 260zł plus przesyłka....
Więc dopóki nie będzie śpiewać, tańczyć na jednej nodze od stelaża i przewijać mi dziecka sama, to tyle nie dam za wanienkę :D:rofl2::cool2: Ja kąpałam w najzwyklejszej, wystarczył pewny uchwyt noworodka i dałam radę. Na początku na stojaku, później wkładałam ją do dużej wanny w łazience, jak był większy, i w końcu wylądował w normalnej wannie :) teraz to juz wiadomo, prysznic :)
Myślę, że zrobię tak samo z młodszym..
Oczywiście, jak ktoś chęć i ochotę to pewnie, wydaje się ładna i na pewno jakoś ułatwia proces kąpania, dla mnie niewarta tej ceny.... :rolleyes2:A zaoszczędzone pieniądze przeznaczę np.na kołyskę albo leżaczka bujaczka :cool2: Normalnie czuję się jakbym miała tę kasę w kieszenie teraz :laugh2::D
Ale się uśmiałam [emoji23]
Chociaż mam takie samo podejście i tez kupuje tą zwykłą, sama kiedyś taką miałam, z kaczuszką [emoji3]
Hej [emoji4] macie jakieś fajne ochraniacze do łóżeczka upatrzone??? Lub jakieś fajne stronki bo ja się zdecydować coś nie mogę [emoji17]
Ja kupie ochraniacz dopiero za jakiś czas, jak już mała będzie się mogła sama poruszać po łóżeczku. Na początek w łóżeczku będzie tylko prześcieradło.
Myślę, że wezmę zwykły a nie ten z poduszkami i może na całe łóżeczko? Nie wiem sama jeszcze [emoji3]

Wy dziewczyny kupujecie ochraniacze na początek?
 
reklama
Ale się uśmiałam [emoji23]
Chociaż mam takie samo podejście i tez kupuje tą zwykłą, sama kiedyś taką miałam, z kaczuszką [emoji3]Ja kupie ochraniacz dopiero za jakiś czas, jak już mała będzie się mogła sama poruszać po łóżeczku. Na początek w łóżeczku będzie tylko prześcieradło.
Myślę, że wezmę zwykły a nie ten z poduszkami i może na całe łóżeczko? Nie wiem sama jeszcze [emoji3]

Wy dziewczyny kupujecie ochraniacze na początek?
U nas sa zabronione ochraniacze poduszki i inne rzeczy tylko puste lozeczko
 
Do góry