reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja ostatnio kupiłam oliwkę z hipp i testuje na sobie, bo mam strasznie suchą skórę.
Planuję z serii baby dream kupić kosmetyki.
A pampersy tylko do szpitala i wyjścia w zimie.
Planuję eko z Rossmanna kupić.
A tak to tetry używać.
Capture%2B_2018-08-09-10-11-23.jpg
Capture%2B_2018-08-09-10-12-36.jpg
 

Załączniki

  • Capture%2B_2018-08-09-10-11-23.jpg
    Capture%2B_2018-08-09-10-11-23.jpg
    37 KB · Wyświetleń: 553
  • Capture%2B_2018-08-09-10-12-36.jpg
    Capture%2B_2018-08-09-10-12-36.jpg
    79,4 KB · Wyświetleń: 549
reklama
Z kosmetyków to polecam Hipp Babysanft, płyn do mycia czy szampon albo oliwkę.,krem pielęgnacyjny też ok z Hippa i to samo chusteczki nawilżające :) do pupy od czasu do czasu zwykły krem Ziołek Linomag Bobo A+E,a na odporzenia w ostateczności Linoderm® Plus z Pantenolem. :D

A pampersy to zależy od dziecka, u nas dady się nie sprawdziły, przelewały się, chyba huggies? choć nie pamiętam do końca - to takie twardawe były i u nas tylko zielone pampersy, kupowane na internecie w mega pakach haha Albo po promocjach w sklepach :)
 
To chyba zależy od tego jaki to typ bujaczka. Pewnie zależy od pozycji jaką dziecko w środku zajmuje.

Ja znowu słyszałam i to po raz setny ze te wszystkie chodziki są bardzo nie zdrowe. I tak samo te Ala krzesełka takie piankowe bez nóżek do sadzania dzieci które jeszcze same nie umieją siedzieć.

Gdzies mialam zapisany wywiad z fizjoterapeuta ale nie moge znalezc :( Tak na szybko wyszukalam w Internecie taki artykul:

Link do: Fotelik samochodowy, leżaczek, bujaczek czy są niebezpieczne? | Mama Lekarz
 
Gdzies mialam zapisany wywiad z fizjoterapeuta ale nie moge znalezc :( Tak na szybko wyszukalam w Internecie taki artykul:

Link do: Fotelik samochodowy, leżaczek, bujaczek czy są niebezpieczne? | Mama Lekarz

Ale tu nie ma nic, że nie można korzystać tylko z umiarem jeśli chodzi o leżaczki. Tak samo foteliki samochodowe- nie mogę patrzeć jak jestem na zakupach gdzieś na te niemowlaki w tych fotelikach - nosidelkach używanych ZAMIAST gondoli.. nie powinno sie wozić niemowlaka dłużej niż 2godziny dziennie. Rozumiem na chwile. A poza tym ja pisałam - już sie powtarzam po raz trzeci, o tych leżaczkach na płasko jak kołyska, co pózniej robi sie z nich półsiedzącą pozycję do siedzącej [emoji28][emoji106] Chodzików i tych skoczków nie zamierzam używać..
 
Ale tu nie ma nic, że nie można korzystać tylko z umiarem jeśli chodzi o leżaczki. Tak samo foteliki samochodowe- nie mogę patrzeć jak jestem na zakupach gdzieś na te niemowlaki w tych fotelikach - nosidelkach używanych ZAMIAST gondoli.. nie powinno sie wozić niemowlaka dłużej niż 2godziny dziennie. Rozumiem na chwile. A poza tym ja pisałam - już sie powtarzam po raz trzeci, o tych leżaczkach na płasko jak kołyska, co pózniej robi sie z nich półsiedzącą pozycję do siedzącej [emoji28][emoji106] Chodzików i tych skoczków nie zamierzam używać..

Ja mam zamiar na zakupach używać fotelika ale wiadomo z umiarem. W moim przypadkj zakupy spożywcze to Max godzina w foteliku razem z jazda do sklepu i powrotem tak, że spoko. No ale spacery czy dłuższe wyjazdy to już gondola wiadomo
 
reklama
Ja mam zamiar na zakupach używać fotelika ale wiadomo z umiarem. W moim przypadkj zakupy spożywcze to Max godzina w foteliku razem z jazda do sklepu i powrotem tak, że spoko. No ale spacery czy dłuższe wyjazdy to już gondola wiadomo

Tak, do 2godzin to ok, u mnie droga do galerii (jeżeli w ogole bym sie wybrała z niemowlakiem) to tak 40minut w jedna stronę... wiec nie będę targać dziecka. A na zakupy spożywcze to już blisko, 10-15minut autem- mowię o supermarkecie [emoji6]
 
Do góry