reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

A ile coś takiego kosztuje? Mi zależało na połączeniu gondoli z bajerami.... i wibracjami. To mi się tak kojarzy z pudełkiem [emoji5]



Też dostałam od bratowej męża taki tulik, nawet dwa rozmiary- zaraz po porodzie i drugi trochę większy.. zobaczę czy mi sie przyda... nie wiem, chyba zależy od temperatury w domu- co ubrać pod spod [emoji28]



Haha bo to zależy od dziecka [emoji5] mój pamietam po takich wibracjach od razu kupki robił Haha [emoji23] korzystałam, nie powiem, ale teraz marzy mi sie taki jak wstawiłam - połączenie gondolki z muzyczka, światełkami i bujaczkiem leżaczkiem... No, moze na stare lata cuda mi się podobają [emoji23][emoji85]



A kupiłaś taki? Tej firmy właśnie?
Hmmm... może jednak sie skuszę, zawsze mogę odsprzedać w dobrym stanie przecież [emoji16]

ależ ja też lubię owe gadżety o sama myślałam czy by tego nie kupic:):):) w sklepie oglądałam macalam a Mąż się śmiał..zostaw to!! przecież mamy leżaczek..a ja no dobra ehhh no i ma rację ..poszaleje z czymś innym ..właśnie dziś szukam stroju na halloween i na święta dla malca haha I innych *******:) także jeszcze pole popisu z rzeczami bez których można się obejść bez problemu jest:-D

chce sobie kupić kapcie do szpitala z pomponami puchowymi Ala pozłacane bądź posrebrzane :D:-D tak sobie ubzduralam że chce takie mieć :-D haha
 
reklama
Jaki materac polecacie do łóżeczka? Wiem, że temat się już wcześniej przewinął, ale dopóki nie zamówiłam łóżeczka to zbytnio się tym nie interesowałam. Co prawda kupiłam do łóżeczka kokon, ale materac też ważna rzecz, bo nie wiadomo, czy dziecku będzie pasował kokon ;)
 
A kupiłaś taki? Tej firmy właśnie?
Hmmm... może jednak sie skuszę, zawsze mogę odsprzedać w dobrym stanie przecież [emoji16]

lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-rocker-tiny-love-luxe.jpg


Kupiłam ten :)

@FiLi88 super, bardzo Ci dziękuję. Czyli folia jest. Pozostało mi poszukać sklepu, w którym ją mają :)

Dziewczyny, a planujecie teraz dokupić torby do wózka? Wiem, że część wózków ma na wyposażeniu, ale akurat Adorra nie i szukam jakiejś fajnej :)

Ja kupiłam, bo wózek kupiliśmy używany i torba była beznadziejna. Kupiłam tę Link do: Torba COLLECT - grey scandi , jest super :) I była sporo tańsza, bo akurat trafiłam na promocji. I jak coś to też polecam torby z alieexpress, też jest sporo fajnych wzorów.
 

Załączniki

  • lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-rocker-tiny-love-luxe.jpg
    lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-rocker-tiny-love-luxe.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 446
A kupiłaś taki? Tej firmy właśnie?
Hmmm... może jednak sie skuszę, zawsze mogę odsprzedać w dobrym stanie przecież [emoji16]

Zobacz załącznik 895112

Kupiłam ten :)

@FiLi88 super, bardzo Ci dziękuję. Czyli folia jest. Pozostało mi poszukać sklepu, w którym ją mają :)

Dziewczyny, a planujecie teraz dokupić torby do wózka? Wiem, że część wózków ma na wyposażeniu, ale akurat Adorra nie i szukam jakiejś fajnej :)

Ja kupiłam, bo wózek kupiliśmy używany i torba była beznadziejna. Kupiłam tę Link do: Torba COLLECT - grey scandi , jest super :) I była sporo tańsza, bo akurat trafiłam na promocji. I jak coś to też polecam torby z alieexpress, też jest sporo fajnych wzorów.
 
Oo widzisz @Dita_333 zupelnie inne doswiadczenia z tym lezaczko krzesełkiem ma @folka anizeli ja odczucia po obejrzeniu w sklepie. Takze moze faktycznie bedzie to cos co sie u Ciebie sprawdzi.
I tak jak piszesz, odsprzedac zawsze mozna w razie czego ;)
 
Oo widzisz @Dita_333 zupelnie inne doswiadczenia z tym lezaczko krzesełkiem ma @folka anizeli ja odczucia po obejrzeniu w sklepie. Takze moze faktycznie bedzie to cos co sie u Ciebie sprawdzi.
I tak jak piszesz, odsprzedac zawsze mozna w razie czego ;)

Właśnie tak to jest z nami matkami [emoji5] jednej cos pasuje, a drugiej absolutnie nie... Dlatego dobrze, ze milion tych rzeczy na rynku... każda wybierze cos pod siebie [emoji106][emoji16]
 
Jaki materac polecacie do łóżeczka? Wiem, że temat się już wcześniej przewinął, ale dopóki nie zamówiłam łóżeczka to zbytnio się tym nie interesowałam. Co prawda kupiłam do łóżeczka kokon, ale materac też ważna rzecz, bo nie wiadomo, czy dziecku będzie pasował kokon ;)
Wniosek był taki, że z warstwą lateksowa najlepsze:)
 
Co do materaca kupiłam pianka lateks. Wczoraj doszedł i wydaje się być całkiem fajny;)
Dziewczyny jaki laktator elektryczny możecie mi polecić? Chciałam medele ale nie wiem jak sprawdza się ten mini A swing niestety trochę za drogi ;)
 
reklama
Wniosek był taki, że z warstwą lateksowa najlepsze:)

Och, ja przewertowałam pół internetu na forach pediatrycznych i rehab.i w większości zgadzali sie, że lateksowy najlepszy, ale... tak od 8-9 m-ca życia [emoji58] do tego czasu lepszy byłby trochę twardszy, dlatego albo kokos- najdroższa opcja (najdroższy materac z heava to właśnie lateks-kokos) albo lateks - pianka elastyczna [emoji5] z kokosem trzeba pilnować tylko, żeby dziecko nie posikalo... najlepiej przescieradlo nieprzemakalne czy takie podkładki pod nie... [emoji106]
 
Do góry