reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ale tu nie ma nic, że nie można korzystać tylko z umiarem jeśli chodzi o leżaczki. Tak samo foteliki samochodowe- nie mogę patrzeć jak jestem na zakupach gdzieś na te niemowlaki w tych fotelikach - nosidelkach używanych ZAMIAST gondoli.. nie powinno sie wozić niemowlaka dłużej niż 2godziny dziennie. Rozumiem na chwile. A poza tym ja pisałam - już sie powtarzam po raz trzeci, o tych leżaczkach na płasko jak kołyska, co pózniej robi sie z nich półsiedzącą pozycję do siedzącej [emoji28][emoji106] Chodzików i tych skoczków nie zamierzam używać..
Amen! Ostatnio widuje często dzieci n spacerze właśnie przewożone w fotelikach na stelażu [emoji85]
 
reklama
Amen! Ostatnio widuje często dzieci n spacerze właśnie przewożone w fotelikach na stelażu [emoji85]

Niestety ludzie godzinami tak chodzą z dziećmi [emoji85] nie tylko po galeriach, bo tak „wygodniej” i szybciej. Co do bujaczków też nie rozumiem dlaczego nie te leżące, przecież to dziecka nie wykrzywia. Chociaż sama póki co nie planuję kupować. Chyba, że będę miała problem z wyciszaniem mojego Maluszka [emoji4]
 
Niestety ludzie godzinami tak chodzą z dziećmi [emoji85] nie tylko po galeriach, bo tak „wygodniej” i szybciej. Co do bujaczków też nie rozumiem dlaczego nie te leżące, przecież to dziecka nie wykrzywia. Chociaż sama póki co nie planuję kupować. Chyba, że będę miała problem z wyciszaniem mojego Maluszka [emoji4]
Ja planuje kupić bo będę z młodym sama i trzeba będzie się ogarnąć.
Ze starszymi miałam. Oddałam kuzynce i już nie wrócił.
Zabierałam do kuchni jak gotowałam, do łazienki jak sprzątałam itd.
Mam plan też chustę kupić, bo młodsza córka była nieodkładalna i ręce mi odpadały
 
Uff, znalazłam ten artykuł, który mnie przekonał:
Link do: Czy leżaczki szkodzą dzieciom? - nebule.pl
Oczywiscie mysle, ze to sie nie tyczy wszystkich lezaczkow, ani tez godzinki dziennie [emoji4]

Ja zamiast lezaczka zamierzam na razie nosic malucha w koszu mojzesza, a potem wyladuje juz na macie - z tymze ja nie mam wielkiego domu, wiec to nie bedzie dla mnie mysle problemem.

Tez chcialabym na pewno kupic chuste, uzywalyscie jej juz wczesniej? Da sie tego nauczyc?

PS. Ostatnio widzialam kobiete na spacerze z maluchem w parku. Bylam tam conajmniej 2 godziny z psem i ona tyle samo, co jakis czas sie mijalysmy w alejkach - dzieciatko caly czas w foteliku plakalo, a ona wisiala na telefonie, serce mi sie krajalo :(
 
Przyszedł mi dzisiaj wózek, bawiliśmy się z nim z 2 godziny, rozkładanie, składanie i sprawdzanie wszystkiego [emoji3] super zabawa [emoji3]
Także zostały jeszcze jakieś pojedyncze zakupy i wszystko będzie gotowe [emoji4]
 
I zdjęć nie zrobiłaś?! :)
Zrobiłam [emoji3]
20180813_183645.jpg
received_235912343782527.jpeg
received_233350917287500.jpeg
 

Załączniki

  • 20180813_183645.jpg
    20180813_183645.jpg
    56,4 KB · Wyświetleń: 435
  • received_235912343782527.jpeg
    received_235912343782527.jpeg
    55,6 KB · Wyświetleń: 434
  • received_233350917287500.jpeg
    received_233350917287500.jpeg
    48,6 KB · Wyświetleń: 431
reklama
Do góry