reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Przyszedł mi dzisiaj wózek, bawiliśmy się z nim z 2 godziny, rozkładanie, składanie i sprawdzanie wszystkiego [emoji3] super zabawa [emoji3]
Także zostały jeszcze jakieś pojedyncze zakupy i wszystko będzie gotowe [emoji4]
Kochana jaki to model? Bo chyba się czaję na identyczny :D
 
reklama
@Paulianna89 to jesteśmy razem, planuje ruszyć we wrześniu, a ty? Póki co zrobiłam na kompie tabele z linkami. W razie W mąż będzie klikal i placil:)

Ja już coś tam mam, ale to kropla w morzu heheh [emoji23] wrzesień-październik chce już wszystko skompletować, w razie gdyby Malutki zechciał przyjść na świat troszkę szybciej bo ja się urodziłam w terminie bo jakoś 37-38 tydzień, kto wie jak z nim będzie [emoji16]
 
@Paulianna i @anet88 ja też w lesie z wyprawką i planuje bardziej na październik.
Pranie i prasowanie pod sam koniec.
Mam kilka ciuszków na krzyż i tyle.
Wózek jeżeli będę zamawiać z netu to mogę z porodówki zamówić.

Na razie i tak głównie leżę, a jeszcze te 10 tygodni chce dolezec
 
Z parametrów wygląda całkiem spoko. A w necie są jakieś opinie?
Miałam u siebie w aptece i nie było problemów przez 3 lata. Nikt nie zgłaszał na gwarancji.
Tylko się zastanawiam czy apteka gemini daje gwarancję i paragon czy fakturę.
Zawsze zamawiam wspólnie z koleżankami, aby nie płacić za koszt wysyłki.
Ale wyprawki będę miała sporo z apteki więc sama mogę zamówić i nie wiem, jak z tą gwarancją
 
reklama
Miałam u siebie w aptece i nie było problemów przez 3 lata. Nikt nie zgłaszał na gwarancji.
Tylko się zastanawiam czy apteka gemini daje gwarancję i paragon czy fakturę.
Zawsze zamawiam wspólnie z koleżankami, aby nie płacić za koszt wysyłki.
Ale wyprawki będę miała sporo z apteki więc sama mogę zamówić i nie wiem, jak z tą gwarancją
Ja ostatnio robiłam zakupy w Gemini i dostałam elektroniczna fakturę na maila.
 
Do góry