reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

A jaka masz maszynę ? Najlepiej jakbyś miała kogoś w okolicy kto się zna na szyciu i by Cię nauczył bo to czasem paproszek wystarczy i maszyna nie szyje .
Dostałam maszynę na urodziny i nie umiałam jej uruchomić. Mąż zawiózł do fachowca coś tam nastawił, ale klekocze głośno i rwie nitki.
Mam Łucznik Ewa II 2014
 
reklama
Myślę ,że nie przesadzilas . Moja mama stwierdziła że mam bodow nie kupować bo są nie potrzebne i dzieci się w kaftaniki ubiera A nie body . W końcu wyszło, że po prostu kiedy ja byłam mała nie było bodów więc mama stwierdziła, że są niepotrzebne Ale pokłócić się o to zdążyłyśmy
Ja akurat wolę koszulki i kaftaniki zamiast body, zwłaszcza przy noworodku jak jest kikut pepowiny.
Jak miałam 1sze dziecko( 20 lat temu) to body dopiero wchodziły i zakładałam starszemu niemowlakowi.
 
Ja sie ciuszkami pochwalic nie moge, bo jeszcze niczego nie zakupilam. W poniedzialek mam zamiar zamowic zestaw do szpitala u mamy ginekolog i mam nadzieje, ze do czwartku dojdzie do tesciowej, bo w piatek do nas przylatuje. Mamy za to juz wozek ;) Od samego poczatku bylam pewna, ze chce Maxi Cosi i ostatecznie wybralismy model Adorra kolor sparkling grey. 8 lat temu mielismy Mure 4 i bylismy mega zadowoleni. Dokupic planuje juz tutaj nosidlo tez Maxi Cosi, ale jeszcze nie zdecydowalam ktory model.

BD92910B-C6FE-4A3A-9114-F54A1DC7894D.jpeg
02FB579C-502C-4723-8414-97E0640B437F.jpeg
52E426EF-2922-4F76-8D06-37CD4066BCF8.jpeg
D5B54F4F-FD1B-42B2-956B-7C4D1B5FAD62.jpeg
 

Załączniki

  • D5B54F4F-FD1B-42B2-956B-7C4D1B5FAD62.jpeg
    D5B54F4F-FD1B-42B2-956B-7C4D1B5FAD62.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 998
  • 52E426EF-2922-4F76-8D06-37CD4066BCF8.jpeg
    52E426EF-2922-4F76-8D06-37CD4066BCF8.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 975
  • 02FB579C-502C-4723-8414-97E0640B437F.jpeg
    02FB579C-502C-4723-8414-97E0640B437F.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 983
  • BD92910B-C6FE-4A3A-9114-F54A1DC7894D.jpeg
    BD92910B-C6FE-4A3A-9114-F54A1DC7894D.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 988
Ja sie ciuszkami pochwalic nie moge, bo jeszcze niczego nie zakupilam. W poniedzialek mam zamiar zamowic zestaw do szpitala u mamy ginekolog i mam nadzieje, ze do czwartku dojdzie do tesciowej, bo w piatek do nas przylatuje. Mamy za to juz wozek ;) Od samego poczatku bylam pewna, ze chce Maxi Cosi i ostatecznie wybralismy model Adorra kolor sparkling grey. 8 lat temu mielismy Mure 4 i bylismy mega zadowoleni. Dokupic planuje juz tutaj nosidlo tez Maxi Cosi, ale jeszcze nie zdecydowalam ktory model.

Zobacz załącznik 879840 Zobacz załącznik 879839 Zobacz załącznik 879838 Zobacz załącznik 879837
Wyglądała bardzo ciekawie. Kolory neutralne. Super
 
Ja sie ciuszkami pochwalic nie moge, bo jeszcze niczego nie zakupilam. W poniedzialek mam zamiar zamowic zestaw do szpitala u mamy ginekolog i mam nadzieje, ze do czwartku dojdzie do tesciowej, bo w piatek do nas przylatuje. Mamy za to juz wozek ;) Od samego poczatku bylam pewna, ze chce Maxi Cosi i ostatecznie wybralismy model Adorra kolor sparkling grey. 8 lat temu mielismy Mure 4 i bylismy mega zadowoleni. Dokupic planuje juz tutaj nosidlo tez Maxi Cosi, ale jeszcze nie zdecydowalam ktory model.

Zobacz załącznik 879840 Zobacz załącznik 879839 Zobacz załącznik 879838 Zobacz załącznik 879837

Hej, cieszę się, że udało znaleźć mi się ten wątek [emoji1]również przymierzamy się do kupna tego wózka. Czy naprawę jest tak lekki jak piszą? My mieszkamy w bloku bez windy, także to taki priorytet. Na zewnątrz zapewne jeszcze nie sprawdzałaś, ciekawi mnie czy koła bardzo hałasują podczas jazdy (w końcu nie są pompowane). Ogólnie jestem chyba zdecydowana na 90% na jego kupno [emoji7]
Kolor śliczny [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hej, cieszę się, że udało znaleźć mi się ten wątek [emoji1]również przymierzamy się do kupna tego wózka. Czy naprawę jest tak lekki jak piszą? My mieszkamy w bloku bez windy, także to taki priorytet. Na zewnątrz zapewne jeszcze nie sprawdzałaś, ciekawi mnie czy koła bardzo hałasują podczas jazdy (w końcu nie są pompowane). Ogólnie jestem chyba zdecydowana na 90% na jego kupno [emoji7]
Kolor śliczny [emoji7][emoji7][emoji7]


Powiem Ci, ze waga jestem bardzo milo zaskoczona, jest na prawde lekki. Zwlaszcza stelaz i spacerowka. Gondola, jest troszke ciezsza, bo dno usztywniane, ale tragedii nie ma. Bardzo latwo i wygodnie sie ja sciaga ze stelaza. My mamy gondole Oria, wiem ze jest jeszcze inna do tego modelu i ona jest lzejsza zdaje sie, ale tez mniejsza troszeczke. Jesli chcesz, to moge Ci na priv podeslac wiecej zdjec, ale to dopiero wieczorem, lub jutro. Kupowalismy na tosia.pl, bo bardzo tania maja wysylke zagraniczna. Jesli chodzi o kola na zewnatrz to nie testowalam, ale wydaje mi sie, ze maja odpowiednia miekkosc, zeby nie halasowac zbytnio. Przetestuje po powrocie do domku.
 
@FiLi88, to mój upatrzony wózek! Też jestem na niego zdecydowana od początku. Nawet ten sam kolor :D
Powiedz, jak Twoje odczucia? Łatwo się składa?
Na zdjęciach wygląda super.

EDIT. Widzę, że odpowiedziałaś, wtedy kiedy pisałam posta :) W ogóle ciężko o opinie w necie o nim, widziałam chyba tylko jeden test.
 
@FiLi88, to mój upatrzony wózek! Też jestem na niego zdecydowana od początku. Nawet ten sam kolor :D
Powiedz, jak Twoje odczucia? Łatwo się składa?
Na zdjęciach wygląda super.

EDIT. Widzę, że odpowiedziałaś, wtedy kiedy pisałam posta :) W ogóle ciężko o opinie w necie o nim, widziałam chyba tylko jeden test.


Sklada sie bajecznie latwo, jest mega wygodny w prowadzeniu, ma duzy kosz na zakupy. Nie wiem tylko czy jest odpowiednio usztywniony, ale sprawdze to dzis wieczorkiem. Jest na pewno test na tosia.pl. Ja ogladalam tez filmy na yt.

EDIT: link do wspomnianego testu Link do: Maxi Cosi Adorra - wygodny, lekki i praktyczny [TEST]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry