reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Ja jak zakładałam kartę to wpisywałam tam termin porodu. Myślałam, że na tej podstawie wyliczają termin kiedy mogą dać te pieluszki i w odpowiednim momencie pojawi się taka opcja na karcie.
Biorąc pod uwagę regulamin to by było logiczne ;) Ale u mnie zadziałało od razu i to było trochę wcześniej niż 6 tygodni przed porodem. Wtedy wzięłam z Rossmanna ostatnią sztukę już.
 
Dziewczyny wy tak rozmawiacie o tych pieluszkach, ale to tylko dla mam, które zostają mamami po raz pierwszy? No, bo ja mam już jedno dziecko i nie ma tam opcji bym dodała, że jestem w ciąży.
Poszukaj dobrze bo jest opcja do dodania że jesteś w ciąży :) ja przynajmniej miałam. Może dlatego że moja córka ma już 4 lata i z programu rossne wypadła?! [emoji848]
 
reklama
Do góry