reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

reklama
Dawno mnie na tym wątku nie było.Muszę nadrobić.
Chwalę się dzisiejszymi zakupami.Ciężko mi cokolwiek kupić zanim upewnę się płci.Dzisiejsze zakupy i tak bardziej na chłopca pasują ale od biedy dziewczynka też wynosi.
1488300703-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1a0edb7d8e6b553338a4790f13473e57.jpg


No i jak tu tym moim wariatkom wytłumaczyć, że ja też chce coś kupić. Mojej mamie i siostrze nie da się przegadać.
Gdzieś tam leżą jeszcze dwie pary jeansów ciążowych długich. Jedne krótkie. Nosidełko. Kilka sukienek. Tuniki. Śpiworki [emoji23][emoji23][emoji23]
Samych śpiochów jest chyba z 30 jak nie więcej. A to ponoć dopiero pierwsza partia dostarczona. Dwie pozostałe nie weszły w walizkę

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
1a0edb7d8e6b553338a4790f13473e57.jpg


No i jak tu tym moim wariatkom wytłumaczyć, że ja też chce coś kupić. Mojej mamie i siostrze nie da się przegadać.
Gdzieś tam leżą jeszcze dwie pary jeansów ciążowych długich. Jedne krótkie. Nosidełko. Kilka sukienek. Tuniki. Śpiworki [emoji23][emoji23][emoji23]
Samych śpiochów jest chyba z 30 jak nie więcej. A to ponoć dopiero pierwsza partia dostarczona. Dwie pozostałe nie weszły w walizkę

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
o mamusiu! to zaszalaly!!!
tyle ciuszkow to u mnie chyba na pół. roku było!
 
reklama
Rozmiary od 0-3 miesięcy, 3, 3-6. Do pół roku jestem ustawiona. Reszta ma dojść ponoć paczką [emoji23][emoji23][emoji23]
Tez mi się I love granda spodobało. Jest kilka z cudnymi napisami. Moja chrzestna też juz zapowiedziała jakieś wysyłki z Polski. Mój tato. No ludzie opanować się nie mogą. Chyba im powiem, że jak juz koniecznie chcą coś wysłać to może na rozmiar roczniaka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry