reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja nawet rozka nie uzylam przy pierwszym. Tez myslalam ze bedzie potrEbny a okazal sie zbedny. Otulacze mam po malym. Jak bedzie dziewczynka to bedzie w niebieskich czasem hihi :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
W tą strone jest ok[emoji2] ale weź noś chlopaka w rozówych paseczkach albo różowych kwiatuszach...[emoji13][emoji13][emoji13] Ja bym pewnie i zawinęła, ale mój meżuś napewno na to nie pozwoli[emoji6]
 
reklama
25_pixels nie wszystkie bejbiki lubią być ciasno owinięte.Moje nie lubiły więc i ten zakup sobie daruje.Może dlatego że moje dziewczyny rodziły się 2 tygodnie po terminie to już niepotrzebowały takiego otulania.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo możliwe, że nie wszystkie. Mój urodził się w 38 tygodniu. Może jeszcze potrzebował. Ale wszystkie maluszki jakie znam (oprócz jednego) uwielbiały. Dlatego planuję zakupić. Powoli zaczynam się zastanawiać jak to będzie. Uśmiałam się z męża kilka dni temu. Razem z synkiem planowali juz wyjazdy na truskawki i borówki (na farmy zbierać) o ile truskawki jak najbardziej to borówki amerykańskie juz tak o ciut za blisko terminu [emoji23][emoji23][emoji23] poprzednim razem dzień przed cesarką wybrałam się do muzeum z rodziną... jakiegoś powera dostałam. Pomimo rey kuszlowej i wogole. 8 godzin chodziłam. No a potem ledwo na cesarkę zdążyłam [emoji23][emoji23][emoji23] także z borówkami nawet nie będę ryzykować. Za daleko do nich. Mogę naprawdę nie zdążyć [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W tą strone jest ok[emoji2] ale weź noś chlopaka w rozówych paseczkach albo różowych kwiatuszach...[emoji13][emoji13][emoji13] Ja bym pewnie i zawinęła, ale mój meżuś napewno na to nie pozwoli[emoji6]
Aj tam jak w domu to pol biedy:) nikt nie widzi. A jak jest to wydawac kase tylko zeby kolor inny byl...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj i ja zrobiłam swój pierwszy zakup. Takiej okazji nie mogłam przegapić :)
Przepraszam że nie wyciągam ale wolę żeby ma razie wszystko było zapakowane ;)
1487178015-aaaaaa.jpeg


Jeszcze długo się zastanawiałam na kombinezonem z misia a kompletnie nie mam pojęcia jak maluszka ubiera się latem... no i to byl rozmiar 50 więc typowo zaraz po porodzie musiałoby byc dzieciątko ubierane
1487178116-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ja dzisiaj bylam w pepco dla bobasa niestety nic nie kupilam, ale sobie dwie koszule po 10 z gazetki. W miare ok, choc szalu nie ma, jak sie spiora to nie szkoda bedzie do porodu.
 
reklama
@GuaRaNa zakochałam się w tym kocyku!! :) ja próbowałam sił na szydełku ale niestety dużo nerwów mnie to kosztowało a efekt żaden :(

p19uflw1jarcljhd.png
 
Do góry