reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka

Ja czekam na potwierdzenie plci na polowkowym. Za to moja mama mnie dzisiaj po cichaczu wziela do ich sypialni, otworzyla szafe i taka przejeta mowi, ze sie powstrzymac nie mogla, wiec ma juz kocyk pudrowy roz i kilka ciuszkow :D przekochana ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja za to dzisiaj starszaka obkupilam w body pizamki i sweterek :) i jak bedzie chlopak to tez i dla niego bedzie hihi
1487197152-aaaaaa.jpeg
1487197155-aaaaaa.jpeg
1487197157-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czekam na potwierdzenie plci na polowkowym. Za to moja mama mnie dzisiaj po cichaczu wziela do ich sypialni, otworzyla szafe i taka przejeta mowi, ze sie powstrzymac nie mogla, wiec ma juz kocyk pudrowy roz i kilka ciuszkow :D przekochana ;)

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

To zupełnie jak moja mama i moja siostra. Spakowały dla mnie juz dużą walizkę rzeczy i pierdółek. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie nic do kupienia [emoji23][emoji23][emoji23] szwagier chce nam dać (juz dzwonił, że jest do odebrania) siedzonko do auta. Prawie nówka. Ich synek jeździł kilka miesięcy i szybko wyrósł.
Kuzynka juz zapowiedziała kupno bujaczka. Mam sobie tylko wybrać [emoji12] kumpela straszy zrobieniem baby shower. Jak tak dalej pójdzie nic ale to nic mi nie zostanie [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
d0c1e1f3906eca2a92e9569aec68fdb5.jpg


Kumpela wysłała kolejny pin z Pintrest. Tym razem organizacyjny [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23] że co? Ja mam to niby wszystko w kuchni ustawiać? Zamierzam karmić. A potem to trzy butle na maxa [emoji23][emoji23][emoji23] po co mi do tego organizers? [emoji23][emoji23][emoji23] i to w takich ilościach...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels moja Emi urodziła się przed północą i do popołudnia następnego dnia nic nie spała.Myślałam że to chodzi o te jej łóżeczko szpitalne a tu chodziło o to że była utulona ciasno kocykiem.Gdy zasnęłam z nią po karmieniu tego popołudnia to mi ją studentka odłożyła do łóżeczka ale nie otuliła ciasno tylko lekko przykryło i jak dziecko dobrze spało.Nie do wiary.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj śliczne te rzeczy [emoji7] muszę się wybrać na zakupy jakieś drobniutkie bo mam już po dziewczynach tyle rzeczy ale nie mogę się oprzeć. Otulacza nie miałam wpisze na listę.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
25_pixels pisze:
dzag82 pisze:
Foteliki tez maja swoją "datę ważności". Chodzi o to, że producenci czasem podają maksymalny okres użytkowania. Może w stanach funkcjonują naklejki z terminem, jak na jedzeniu, stad wpis 25_pixels. Kiedyś o tym czytałam.

Zdaje sobie sprawę. Wierz mi. Ale kupiłabyś używane siedzonko 4 lata po dacie? Ja nie. Wiec jak dla mnie takie daty na siedzonkach to dobry pomysł. Bo jak kupujesz używane, nikt ci kitu nie wciśnie. Nie każdego stać na nowe, więc kupują używane.
Aleosochosi? :oo: Przecież ja nie pisałam nigdzie, że to źle. Wręcz przeciwnie. Odpowiedziałam na pytanie Mamaa03. Ja to wiem, że foteliki nie są niezużywalne, jestem przeciwniczką kupowania używanych fotelików z ogłoszeń. Z resztą pisałam o tym wcześniej również na wątku głównym.

Widziałam, że wiele z Was decyduje się na foteliki z większym zakresem wagowym, 0-18. Wiecie co, zastanówcie się, czy to na pewno dobry wybór dla niemowlaka :sorry2:. Jako drugi fotelik - jak najbardziej!!! Super są. Ale dla niemowlaka są po prostu za duże. Mój syn ma teraz 4,5 roku, on waży 16kg. Czyli przeciętnie. Wyobraźcie sobie maleńkie niemowlę w tym samym foteliku co 4-latek. Nawet z tymi wkładkami dla niemowlaków. Każdy dobry sprzedawca Wam powie, że taki fotelik obejmujący dwie kategorie wagowe to albo będzie za duży dla Malucha albo niewygodny i mały dla dużego dziecka (za ciasno, lub za krótkie siedzenie). Cudów nie ma. Lepiej to skonsultujcie najpierw z jakimś doradcą, w dobrym sklepie branżowym (nie w Smyku, bo tam laski goowno wiedzą, kolory doradzają)

GuaRaNa, jaki cudowny kocyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To TY takie robisz piękności??? Niesamowite!!!! Maaaatko, jaki łaaaadnyyyy....

Ja się nad otulaczem zastanawiałam przy Witku. Straszne high-need baby mi się trafiło jako drugie. Ale ceny tych, które wybrałam, dla mnie były nie do przeskoczenia, nie udało mi się nawet używki w sensownej cenie dorwać. Zawijałam go po prostu w kocyk tak jak w otulaczu :tak:. Owszem, kocyk nie był elastyczny, jak otulacze, ale daliśmy radę, a Witek się uspokajał. A skoro daliśmy radę tak, to i teraz nie kupię :-p. Ale sama idea takiego otulania dziecka dla mnie jest super.
U nas w szpitalu z kolei rożki wymagane. Więc muszę mieć. A potem idzie w kąt :-p
Patysia152, są takie otulacze zapinane po samą szyję, a nie zakładane jak 25_pixels wkleiła zdjęcie. Właśnie po to, żeby te łapki nie latały. Coś takiego: Link do: SwaddleMe, otulacz, etap 1, 2 szt.

Angelika pisze:
Jeszcze długo się zastanawiałam na kombinezonem z misia a kompletnie nie mam pojęcia jak maluszka ubiera się latem... no i to byl rozmiar 50 więc typowo zaraz po porodzie musiałoby byc dzieciątko ubierane
Oł nooooł, kombinezon z misia na lato zdecydowanie nie :blink: I 50-tki to raczej byś nie ubrała nawet :laugh2: To dla wcześniaków raczej. Mój nosił krótko 50 jak się 4 tygodnie wcześniej urodził. Ale możesz na jesień kupić, większy rozmiar :tak:

Ja niby słyszałam już, że u nas będzie chłopak, ale jakoś tak nie mogę się przemóc, żeby kupować typowo chłopięce rzeczy. W sumie to jeszcze wcześnie, różnie może być z tą płcią... Ale kupiłam dzisiaj w Carrefour dwa pajacyki, takie w brązach i beżach, neutralne. Tanie, a bawełna świetna, choć niektóre to jak szmatki wyglądały :dry::
DSC_6709.JPG
 

Załączniki

  • DSC_6709.JPG
    DSC_6709.JPG
    96,5 KB · Wyświetleń: 439
reklama
A wezcie. Zaraz jade do pepco i kupuje najbardziej rozowe bodziaki, jak Mariance siurek wyrosnie do nastepnego usg to bedzie w rozowych chodzil. Za bardzo kusicie tymi ciuszkami!!!!

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry