reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Ja starszemu majty tez właśnie kupiłam. I skarpety. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności normalnie ma znowu tylko po jednej wszędzie. Permanentna inwigilacja albo czarna magia normalnie! Kurczą mi się albo rozpływają w powietrzu [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja starszemu majty tez właśnie kupiłam. I skarpety. Jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności normalnie ma znowu tylko po jednej wszędzie. Permanentna inwigilacja albo czarna magia normalnie! Kurczą mi się albo rozpływają w powietrzu [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No co Ty :) to podstepna pralka kradnie majty i skarpety a później cudownie oddaje :p
 
No mi się jeszcze nie zdarzyło żeby oddała [emoji23][emoji23][emoji23] mój synek ma straszną awersję do skarpetek. Boso by wiecznie biegał (kumple tak biegają, czy lato czy zima, dla nich bez różnicy, chyba jakaś moda [emoji12]) i mi się wydaje, że nicpoń je gubi celowo [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale superowe majtki z muminkami ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
No mi się jeszcze nie zdarzyło żeby oddała [emoji23][emoji23][emoji23] mój synek ma straszną awersję do skarpetek. Boso by wiecznie biegał (kumple tak biegają, czy lato czy zima, dla nich bez różnicy, chyba jakaś moda [emoji12]) i mi się wydaje, że nicpoń je gubi celowo [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niechęć do skarpet to nic... moja wraca do domu i rozbiera się do majtek... a jak kładzie się do łóżka to pierwsze co robi to zdejmuje piżamę!!! A do tego śpi zazwyczaj nie przykryta...(ogolnie gdyby można to by na golasa zawsze latała nudystka mała) wczoraj przed spaniem pozakręcała kaloryfery(a na dworze mróz) bo jej w nocy za gorąco...
A ja tak lubię ciepełko!!!

A co do latania na boso to moj brat ten najmłodszy od małego jak tylko robiło się trochę ciepło latał bez butów, ma prawie 11 lat i z tego nie wyrósł[emoji16] wszyscy się z niego zawsze śmiali że jest jak Cejrowski...[emoji6]
 
Ja nie jestem fanką smoków bo nieraz mają wpływ na laktację, ale wiem że sa dzieci przy których sie nie da bez(jeszcze 3 lata temu w to nie wierzyłam) Krysieńka siostry, jako noworodek miała BARDZO silny odruch ssania, i moja siostra wcale nie chciała jej smoka wprowadzać, ale gdy przedstawiała ją do piersi bo mała chciała ssać i szukała a jak złapała to wkurzała że mleko leci i się darła!!! Dopiero smok(i to tez chyba 4wyprobowany) załatwił sprawę... ale odsmokowała się szybko ok 8msc...i był spokój, mimo smoka karmiły się ponad 2 lata...
Dlatego nie zakładam z góry że napewno smoka u nas nir będzie, bo kto to wie jaki mi się człowiek trafi[emoji16]
 
No mi się straszny wisielec na cycku trafił. Gdyby nie smok to by mi sutki odpadły. I te kombinacje jak zabrać cyca a podłożyć smoka [emoji23]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odbiegne od tematu na chwilę. Pisala któraś z Was ze czeka na promocje Loveli, no więc teraz w biedronce jest proszek lovela (bodajże 1,5kg) oraz plyn lovela (chyba 1,8l) za 13,98zl oczywiście każde. Także ten, jakby komuś bylo potrzebne to informuje :)
 
reklama
A nie lepiej właśnie przyłożyć niż smokiem zapychać.
Moja młodsza też nienawidzi skarpetek ale zmuszam chociaż do chodzenia w papciach.
Moja to w ogóle artystka bo przebiera się w domu w sukienkę a im strojniejsza plus do tego baletki.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry