reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
ANMIKA no no ale u mnie cycuś jest ;) Alanek prawie do roczku pił z cycusia i butla u nas awaryjnie w upałach aby popił wody a tak to już zaczynał pić z takowego bidonu jak cycuś odstawiony a jedynie rano i wieczorem butla mlesia(mi przesypiał juz noc)i potem juz tylko bidon nawet w nocy do popicia wody...tym razem również chce do roczku karmić cycusiem :)co innego jak MM i wteyd trzeba podawac to kubek jak najbardziej...

edit:u nas też takowy bidon w ruch bo Alanek podkradał Domisiowi go(miałam mu kupiony taki bidon ala niekapek i to mu przeszkadzało ze tak cieżej woda leciała)i tak zakupiłam mu taki drugi aby też miał :)
 
A to nie jest tak, że mimo iż karmi sie cycusiem, to gdy wprowadza się stałe pokarmy, to trzeba dopajać czy tak czy inaczej? Patrysia czy to znaczy, ze do puki karmiłaś, to w ogóle nie dopajałaś, nawet wtedy gdy zaczęłas rozszerzać dietę?
 
ANUSIENKA cycuś ma picie i pokarm ;) także spokojnie i dziecko cycusiem sie napije ale też pisałam w awaryjnych sytuacjach pił z butelki wode ;) ale juz wcześniej też zaczynał podkradać hmm 8-9 miesięcy na pewno Domisiowi bidon itak z tego juz popijał ;)dlatego zakupiłam bidon ala niekapek żeby nie rozlewał ale nie bardzo chciał z niego pic bo właśnie mu o to chodizło aby leciało więcej tej wody...w tamtym poście tak w skrócie pisałam to moze takie niedomówienie zostawiłam...
 
Patrysia no ja też mam zamiar karmić piersią, jak się uda to na pewno do roczku. Ale myślę, że do tego czasu na pewno będzie nieraz chciał pić, bo np. będzie gorąco latem. I dlatego chciałam coś do picia. Myślę, że zakupie ten Doidy cup i z niego spróbuje, ale to w domu i raczej małe ilości. A co na spacer, albo do mleczka jak mnie nie będzie, czy jak wrócę do pracy?
 
No ja też podam w upałach ale i też myśle o bidonie ala niekapek ;)zaraz poszukam i pokażę(ten co pokazałam zakupie po roczku)

edit:nie znalazłam tego co ja miałam ale coś tego typu był

http://allegro.pl/nuk-bidon-kubek-niekapek-300-ml-krecik-active-cup-i2961174025.html

No na pewno nie chce ustnika smoczkowego aby problemu nie było z przestawieniem na zwykły bidon...

A też dlaczego chce bidon?bo to fajna sprawa ;) jak się gdzieś jedzie to nie trzeba bawić z kubkami na zasadzie "wylewanie" i też zależy mi na tym aby dziekco samo piło jak już będzie umiało trzymać ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Patrysia a jak myślisz od jakiego wieku dziecko jest wstanie się z tego napić? Bo ten bidon to ma raczej twardy ustnik, nie? Zresztą nie ma co mówic o wieku, każde dziecko jest inne. Po prostu muszę coś wybrać i spróbować. Albo się przyjmie, albo będę miała w domu kolekcję niekapków, bidonów, kubków, itp.
Ja nie wiem czy nie zwracałam tak na to uwagi przy Starszaku czy on był taki "ugodowy". Butelkę kupiłam jedną i pił, potem niekapek i pił, potem kapek i też pił. A nasz Maluda dostał butlę z TT i ani myśli z niej pić. Oj rośnie nam buntownik:rofl2:
 
Ja specjalnie poszukam z twardszym ustnikiem aby nie przyzwyczaiło się dziecko do miękkiego...a tak nie poczuje różnicy ;)można od 7 miesiąca spokojnie spróbować w sumie bynajmniej Alanek podkradał jak pisałam Domisiowi jak tylko nauczył się wstawać z raczkowania ;) nie przeszkadzało mu że się z początku oblewał...jak mu dałam taki podobny co pokazałam bidon to nie chciał a "kłócił" się o ten Domisia dla starszych dzieci...
Tak jak piszesz trzeba samemu zobaczyć co dziecko wybierze;)ja na pewno spróbuje z tym bidonem niekapkiem z twardszym ustnikiem...
 
reklama
dziewczyny dostałm od kuzynki śliczne ciuszki dla Nati, m in. taką sukieneczkę rozm 80 ** Cool Club ** Sukienka 74 (2994360680) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. na żywo jest jeszce piękmniejsza, no i mam dylemat, na chrzciny chyba za różowa ?????????? a na roczek boję się, że będzie za mała ? co sądzicie ?​
na roczek to raczej juz wyrosnie. na chrzciny, to zawsze mozecie ją przebrac ;-) w kosciele na biało, a w domku myk i w sliczną sukieneczke ;-)
ewent jeszcze na Wielkanoc, na jakes rodzinne uroczyste sniadanie, albo co ;-)
 
Do góry