reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)


Marlena szczerze mówiąc robię 4 i obiecuję sobie, że ostatnie podejście.
Najpierw były 3 z kieszonkami, bo wydają mi się wygodniejsze, ale były przecieki i wydawało mi się, że mała jest za mała :-D na nie
teraz zakupiłam otulacze i jestem w trakcie testowania ;)

ale na noc rzadna wielo mi się nie sprawdzi, bo dzieć śpi 10-12h
 
reklama
DOLORESS ja ogólnie bym nie chciała wielo gdyż to bedzie przeciekać jak i mokro dziecko miec w pupie...czy to spowoduje ze szybciej przestanie nosić pieluszki?moze nie wiem ale ze pupa dyskomfort nie daj odparzenia możliwe...nie znam sie i mogę się mylic...
 
Mam takie jak tu wszyscy wstawiali po kolei :-p Może te drewniane słabsze są.

Mi póki co Weronika każdą wielorazową przeciekła. Więc nie mam dobrej opinii. Dwa rodzina obkupiła nas w pieluchy, bo co innego Weronice kupić, jak wszystko ma. :-)
 

Marlena szczerze mówiąc robię 4 i obiecuję sobie, że ostatnie podejście.
Najpierw były 3 z kieszonkami, bo wydają mi się wygodniejsze, ale były przecieki i wydawało mi się, że mała jest za mała :-D na nie
teraz zakupiłam otulacze i jestem w trakcie testowania ;)

ale na noc rzadna wielo mi się nie sprawdzi, bo dzieć śpi 10-12h

z kieszonkami to takie na wkłady jednorazowe ? czy wkładów używasz też wielorazowych ? a otulacze to o co chodzi ?
 
Właśnie! Jeśli nie macie nic przeciwko to chciałabym aby wszystkie mamusie które korzystają z pieluszek wielorazowych wypowiedziały się na ich temat o wszystkich plusach i minusach, bom bardzo ciekawa :-):-) pliissssss............:rofl2::happy::rofl2::happy:

edit: tzn nie mamusie korzystają, tylko ich dzieciaczki :-D:szok::-D:szok::-D
 
ANMIKA moje dzieci piły z bidonu ale takiego hmm dla starszego dziecka tzn.nie te słomkowe itp. ;)żadne dziecko niekapka u mnie nie chciało...

Takiego( teraz wode Dominiś pije w nim w szkole w kolorze szarym)

bidon-bica000-cars-auta_11116.jpg

Fajny ale to chyba raczej nie nadaje się dla półrocznego malca. Mój Starszak też w takim wodę do szkoły nosi.
Fajny ten Reflo cup, tylko czy faktycznie to się bedzie tak trzymać?
 
DOLORESS ja ogólnie bym nie chciała wielo gdyż to bedzie przeciekać jak i mokro dziecko miec w pupie...czy to spowoduje ze szybciej przestanie nosić pieluszki?moze nie wiem ale ze pupa dyskomfort nie daj odparzenia możliwe...nie znam sie i mogę się mylic...

nie mam pojęcia
ale mi bardziej chodziło o to, aby było ekologicznie ;)

Mam takie jak tu wszyscy wstawiali po kolei :-p Może te drewniane słabsze są.

Mi póki co Weronika każdą wielorazową przeciekła. Więc nie mam dobrej opinii. Dwa rodzina obkupiła nas w pieluchy, bo co innego Weronice kupić, jak wszystko ma. :-)

póki co przeciekają nam kieszonki
ale sprawdzają się otulacze i formowanki
no i częściej trzeba przebierać
na noc mamy pampersa ;)

z kieszonkami to takie na wkłady jednorazowe ? czy wkładów używasz też wielorazowych ? a otulacze to o co chodzi ?
do kieszonki możemy w środek włożyć wkład i na kieszonkę można też włożyć
używam wkładów wielorazowych a na to nakładam taki papierek długi mięciutki jak dzieć zrobi kupkę to wyrzucam i często, czasem jest przeciek, pieluszka jest czysta
w ogóle używam wielorazowych płatków kosmetycznych, podpasek, wkładek higienicznych, myjek do dupci dziecia...

Właśnie! Jeśli nie macie nic przeciwko to chciałabym aby wszystkie mamusie które korzystają z pieluszek wielorazowych wypowiedziały się na ich temat o wszystkich plusach i minusach, bom bardzo ciekawa :-):-) pliissssss............:rofl2::happy::rofl2::happy:

edit: tzn nie mamusie korzystają, tylko ich dzieciaczki :-D:szok::-D:szok::-D

ja tam nie mam nic przeciwko temu, ale za bardzo się nie znam, bo teoria trochę mnie przerasta, więc tak na szybko można poczytać
Otulacze, formowanki czy kieszonki – które pieluchy są najlepsze? - Ekorodzice.pl
Rodzaje pieluch wielorazowych
http://www.ekopielu****emy.pl/pieluchopedia.php?page=rodzaje.html

my stosujemy narazie otulacz i formowankę, bo kieszonki nam przeciekają, ale będziemy za jakiś czas robić podejście znów do kieszonek ;-)
 
reklama
Do góry