reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Mój starszak z takiego pije i już go kiedys polecałam tutaj...pije się z niego prawie jak z normalnego kubka tylko trzeba delikatnie "ciągnąć", polecam, ale to raczej tak od roczku, zresztą tak jak producent zaleca...Mój Wojtek pije oczywiście z normalnego kubka, ale z tego mu się nie wylewa i jest MI wygodniej bo nie latam ze ścierką:tak:

A tym "uczeniem" picia z kubka to ja bym się tak nie stresowała...przecież kiedyś nie było takich cudów i jakoś dzieci piły...
 
reklama
To nie jest tak, że dziecko załapie picie od razu, trzeba trochę temu i czasu poświęcić i cierpliwości. Inaczej się nie da. Dla Maluszka taka nauka to wyczyn nie lada. Nie warto kupować ileś tam kubków, bo nie umie pić, dzieć musi się nauczyć i potrzebuje czasu na tą naukę.
 
no to sie wyzylas w zakupach, mi ta koszulka spidera podoba sie najbardziej:-)

No ja też podam w upałach ale i też myśle o bidonie ala niekapek ;)zaraz poszukam i pokażę(ten co pokazałam zakupie po roczku)

edit:nie znalazłam tego co ja miałam ale coś tego typu był

NUK Bidon Kubek Niekapek 300 ml KRECIK Active Cup (2961174025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

No na pewno nie chce ustnika smoczkowego aby problemu nie było z przestawieniem na zwykły bidon...

A też dlaczego chce bidon?bo to fajna sprawa ;) jak się gdzieś jedzie to nie trzeba bawić z kubkami na zasadzie "wylewanie" i też zależy mi na tym aby dziekco samo piło jak już będzie umiało trzymać ;)
fajny tez taki chce
 
Verita młody wszystko sam sobie wybiera matka tylko pilnuje zeby rozmiar odpowiedni był i płaci;-):-p:-) zreszta z nim to zakupy bezstresowe w sumie .Przede mna jeszcze zakupy z Dorota a to masakra straszna:wściekła/y::rofl2:raz ze chuda i wszystko xs a z tym problem czasem do tego wysoka no i mega wymyslata:nerd::-p:-)
 
Verita młody wszystko sam sobie wybiera matka tylko pilnuje zeby rozmiar odpowiedni był i płaci;-):-p:-) zreszta z nim to zakupy bezstresowe w sumie .Przede mna jeszcze zakupy z Dorota a to masakra straszna:wściekła/y::rofl2:raz ze chuda i wszystko xs a z tym problem czasem do tego wysoka no i mega wymyslata:nerd::-p:-)
To masz chociaż syna z głowy. Mój to mówi kup mi co chcesz albo spytaj swojego M bo bardzo się liczy z jego zdaniem, i tylko się umecze na zakupach.
 
Ja po cichutku liczę, że jak w środę wybiorę się pociągiem do Poznania i na jakieś wyprzedaże jeszcze trafię, co bym Adę obkupić na przyszłą jesień/zimę troszkę.
 
ja tez tak liczyłam(jak z Szymonem byłam) i niestety praktycznie wszędzie wiosna prawie juz ,ale moze bedziesz miała wiecej szczescia:tak: Ja jutro z Dorota ide na shoping;-) jak mnie jutro nie bedzie to znaczy ze nie wytrzymałam nerwowo:-p:-D:-D:-D a tak powaznie to dziewczynki na wiosne musze ubrac no i sobie bym chciała kupic spodnie i jakas spodnice fajna :cool2:
 
reklama
Do góry