reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Od jutra (31 maja) warto zaglądnąć do rossmana. Fajne promocje na rzeczy dla maluchów. Np. pampersy 1 - 48 sztuk po 19,99 zł a rozmiar 2 - 108 sztuk po 49,99 zł. Promocje na chusteczki, kosmetyki dla bobasów. Ja jutro się wybieram na zakupy :-D
 
reklama
ja mialam piankowe kola przy Tomku i nie bylo jakiegos szczegolnego telepania. dobily mnie jednak gabaryty tego wozka i go sprzedalam, teraz tez szukalam piankowych - bo lzejsze, ale ostatecznie i tak mam pompowane. ale to przez przypadek, bo akurat na wyglad ten wozek mi sie bardzo spodobal :-)

Ja w sumie nie mogę się wypowiedzieć, bo przy Starszaku miałam pompowane - dla mnie były super. Koleżanka miała do jednego dziecka z piankowymi, do drugiego z pompowanymi i stwierdziła, że pompowane lepsze. Nic o telepaniu nie mówiła i w sumie nie narzekała, ale stwierdziła, że piankowe są jakby mniej wytrzymałe, bo jak najedziesz np. na kamień czy coś to nieraz się odciska i już zostaje ślad na kołach i potem miała takie powduszane. Ale czy to miało wpływ na coś, to nie wiem.
 

Ja bardzo, ale to bardzo polecam. Z wózka jestem mega zadowolona, złego słowa nie mogę powiedzieć! Może wizualnie nie jest to najnowszy "krzyk mody" (chociaż mi się podoba:-D) ale tu chodzi o funkcjonalność i wygodę dziecka. Do kompletu dokupiliśmy fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix. Jak byś miała konkretne pytania, pisz :) Dodam, że gondola jest duża co w przypadku mojego synka miało ogromne znaczenie. Był dużym dzieckiem, a udało nam się przejeździć do wiosny, uffff :tak:
 
Wozek Tako Laret...
tez jestem go ciekawa.... takie zdjecie znalazlam w internecie... laret.jpg chcialabym go zobaczyc na zywo...
ewentualnie skusze sie na ten ABC design tec:abc_3tec_2012_d.jpg
 
Ja bardzo, ale to bardzo polecam. Z wózka jestem mega zadowolona, złego słowa nie mogę powiedzieć! Może wizualnie nie jest to najnowszy "krzyk mody" (chociaż mi się podoba:-D) ale tu chodzi o funkcjonalność i wygodę dziecka. Do kompletu dokupiliśmy fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix. Jak byś miała konkretne pytania, pisz :) Dodam, że gondola jest duża co w przypadku mojego synka miało ogromne znaczenie. Był dużym dzieckiem, a udało nam się przejeździć do wiosny, uffff :tak:

Jak super, że ktoś go ma mi może napisać z własnego doświadczenia. Tak się zastanawiam, bo na pewno jakieś wady ma (jak każdy). Może byś mi napisała o czymś, czego nie wyczytam i nie dojrzę w sklepie a Ciebie wkurzało, albo przeszkadzało. Bo przecież idealny nie jest.
 
No wlaśnie - tak Was podczytuje i mi tez sie ten Jedo Fyn podoba, ale czytałam, ze gondola jest wspaniała, a spacerówka juz nie bardzo, możesz napisac kilka słów o spacerówce? Bo sa opinie, że dziecko `zjeżdża` z niej, czy cos takiego, byłabym wdzięczna za opinie :D
 
ta torebka to dla Ciebie czy komus na prezent?


edit:

2 i 5 wydaja mi sie jakies taki.... "powazne"? tzn w sensie, ze dla nieco starszej babeczki ;-)
1 i 4 wydaja mi sie najbardziej klasyczne.
ale 3 mnie rozwalila, ja bym wlasnie ją wybrała, ewentualnie 1 czy 4... :-)
ale trojka najfajniejsza wg mnie, taka najbardziej nowoczesna i oryginalna :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry