reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
uwielbiam ten wątek :-) A jeszcze raz napomknę o papmersach, bo chciałabym skorzystać z tej oferty Rossmanna a za bardzo nie znam się. Jak to jest z tymi pieluchami. Wiem, że to wszystko zależy od wagi dziecka, ale jak to u Was doświadczonych mamusiek było, ile pieluch czy też opakowań tych najmniejszych zużyłyście? Te pampers new born są sprzedawane w takich po 43 szt. i nie wiem ile tego nakupować, żeby mi zbyt dużo nie zostało.
 
Pajkaa- 2 i 5 nie podobają mi się wcale.
reszta jest ok ale w kolejności: 3, 1, 4
3 jest świetna taka "inna" :tak:
 
dzieki dziewczynki

ja sie tylko zastanawiam, czy ten uchwyt w 3 bedzie praktyczny... torebka mi się bardzo podoba... ale jak bedzie ciezka obawiam się, ze bedzie się wrzynala...w palce
 
Fakt o tym nie pomyślałam ale faktycznie może być tak że będzie się wrzynała w palce, ciekawe jaki ma ten "otwór" bo może można też założyć na ramię.
 
uwielbiam ten wątek :-) A jeszcze raz napomknę o papmersach, bo chciałabym skorzystać z tej oferty Rossmanna a za bardzo nie znam się. Jak to jest z tymi pieluchami. Wiem, że to wszystko zależy od wagi dziecka, ale jak to u Was doświadczonych mamusiek było, ile pieluch czy też opakowań tych najmniejszych zużyłyście? Te pampers new born są sprzedawane w takich po 43 szt. i nie wiem ile tego nakupować, żeby mi zbyt dużo nie zostało.
ja Tomkowi nie kupilam ani jednej paczki newborn. zaczelam od kolejnego rozmiaru, z pol roku mial Pampersy, potem testowalam Bella, ale plakal jak tlyko kropelka siku sie w nich znalazla i nigdy wiecej ich nie kupilam. potem przeszlam na biedronkowe Dady i juz z nimi zostalam do konca. teraz od razu startuje z Dada, na Pampersy szkoda mi kasy. Planuje kupic 1 opakowanie tych najmniejszych i ze 2-3 tych w rozmiarze "2". tak na start, a potem wyjdzie w trakcie co i jak ;-)
 
Te wózki Tako, czy w ogóle te polskie mają takie fajne budki i okrycia na nóżki w fotelikach, pod to śpiworek i dzidzia zimą nie zmarznie, zresztą w gondolkach te budki i okrycia takie jakieś szczelniejsze są. W Tako można jeszcze bardziej odpiąć budkę, że jak by padał śnieg, albo mocno wiało, to dzidziuś całkowicie schowany jest. W tych lepszych wózkach już o tym nie pomyśleli i buda od gondolki ma taką wielka dziurę! Np. w Mura
A powiedzcie mi kochane, w tych fotelikach z wyższych półek np. maxi-cosi też mają jakieś okrycia na nóżki? Śpiworki to wiem, że są.
 
Więc dziewczyny, każdemu może coś w jakimś wózku nie pasować, kwestia dopasowania, gustu.

Jak super, że ktoś go ma mi może napisać z własnego doświadczenia. Tak się zastanawiam, bo na pewno jakieś wady ma (jak każdy). Może byś mi napisała o czymś, czego nie wyczytam i nie dojrzę w sklepie a Ciebie wkurzało, albo przeszkadzało. Bo przecież idealny nie jest.

Ciężko się odblokowuje hamulec, ale nie jest to jakaś mega drażniąca rzecz. W spacerówce denerwuje mnie trochę budka, gdy nie była naciągnięta aby osłaniała dziecko to tak opadała na tył, ale jak zauważyłam na ulicach większość wózków tak ma... Tako jeszcze gorzej... Koleżanka ma.

No wlaśnie - tak Was podczytuje i mi tez sie ten Jedo Fyn podoba, ale czytałam, ze gondola jest wspaniała, a spacerówka juz nie bardzo, możesz napisac kilka słów o spacerówce? Bo sa opinie, że dziecko `zjeżdża` z niej, czy cos takiego, byłabym wdzięczna za opinie :D

Tak zjeżdża, ale dziecko które ma ponad 90 cm i waży 15 kg, mój synek :D Do półtora roku pojeździsz spokojnie, a może i dłużej jak Twoje maleństwo nie będzie takim chłopiskiem wielkim :-D Adam do marca nie zjeżdżał, teraz zaczął, ale on już śmiesznie nawet wygląda w takim wózku, jest za duży ;D Zresztą później szuka się już czegoś małego... My zdecydowaliśmy się na X-Landera X-Go, ale nie polecam ;-)

Ogólnie jak dla mnie rewelka, ma dobrą amortyzację, duży kosz na zakupy. Wózka się nie prowadzi, on sam płynie :tak:

EDIT: Pajkaa - 4 i 5 widzą mi się najmniej. Wiem, 2 podobna do 5, ale już lepiej. A chyba najbardziej podoba mi się 1, 3 też fajna :p To pomogłam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry