reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Ja muszę kupić nawilżacz powietrza ze względu na starszego synka. W sezonie grzewczym strasznie mu sie skóra sie wysusza najbardziej policzki są strasznie szorstkie. Z Dominisiem pewnie będzie to samo.
Byłam w niedzielę obejrzeć je w media markt ale kompletnie sie na tym nie znam (no tyle co w internecie poczytam) no i niektóre ceny odstraszaja w końcu 600 zł nie dam .
 
reklama
No na skórę nawilżacz na pewno pomoże, bo mnie się skóra bardzo poprawiła w kilka dni po zakupie nawilżacza, tylko w sezonie grzewczym on musi chodzić 24 h na dobę. I jeszcze z oddychaniem w nocy jest lepiej, więc ogólnie same plusy tego urządzenia widzę. Za nasz nawilżacz daliśmy 700 zł, ale ma spory zasięg (niby stoi w sypialni ale nawilża całe piętro), nie wiem ile wydamy na nawilżacz dla dziecka ale na pewno mniej, bo pokoik jest niewielki więc i nawilżacz może być słabszy - a więc tańszy.
Pewnie kupimy go też nie tak od razu, tylko jak zrobi się już zimno i trzeba będzie grzać. Jak już coś wybierzemy to napiszę jaki model.
 
Dziewczyny widzę, że niektóre z Was maja już mnóstwo rzeczy dla dzieciaczków. Zaczynam być coraz bardziej przerażona bo ja mam tylko kilka rzeczy i to głównie ciuszków...
 
Ja dziś znów zrobiłam napad na lumpka, obkupiłam się jak nie wiem co!! Najbardziej cieszy śpiworek do spania w idealnym stanie za 2 zł!!!!! Oraz welurowy 2-stronny dresik (spodenki + bluza z kapturkiem na zatrzaski) za 7 zł, firmy Marks&Spencer.....:-D:tak:
 
a to moje z wczorajszej paczki [moj tel robi slabej jakosci zdjecia wiec z gory przepraszam]: P230512_15.03.jpgP230512_15.04.jpgP230512_15.04_[01].jpg
 
Super ciuszki dziewczyny:) Zainspirowałyście mnie do pochwalenia się;) od ostatniego razu sporo nam przybyło ubranek ale pochwale się tylko częścią:-)
Te "odziedziczyłyśmy" po siostrzenicy:) :DSCF4836.jpgDSCF4855.JPGDSCF4891.jpg
dresik 15 zł h&mDSCF4884.jpg dwustronna bluza 7zlDSCF4883.jpg "komplecik 4,5zlDSCF4885.jpg pozostałe po 2-3złDSCF4886.jpgDSCF4887.jpgDSCF4888.jpgDSCF4889.jpg

Niestety sporo tu różowego chociaż tego nie chciałam ale trudno znaleźć w lumpkach coś innego. Jak wyrośnie z tego co już zgromadziłam na pewno będę szukać innych kolorów;)
 
reklama
Do góry