reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
A ja dzis z nudow z moja młoda policzyłam co i ile mam ,doradzcie czego za mało z ciuszkow;-) na poczatek

bodziaki 56/62 -16 szt
68/74-5 szt

pajace 56/62-21szt
68-4 szt

spiochy 56/62-4 szt

t-shirt dł.r 56/62 -10szt (takie z bawełny na ramionku rozpinane)
68/74-8 szt

spodnie ogrodniczki 62-2szt
spodnie pas 56/62 5szt

dresik 62-1szt
bluzy typu polarek 62-3szt
sweterki 62-2szt
skarpetusie 11 par
czapeczki bawełniane 7 szt

Dodam ze to wszystko ze szateksu ale jak nowki, mam zamiar jeszcze ( nowe)kupic z dwa pajacyki /kompleciki roz 52/56 na wyjscie ze szpitala
 
Ostatnia edycja:
Po drodzę zamiast wracać busem to poszliśmy na piechotę i weszłam do jakiegoś lumpeksu i zakupiłam za 38zł 15 sztuk ubranek ;)

Jasminum super rzeczy z ikei, też coś zakupię. Szkoda tylko, że nie można robić tam zakupy online :)
Super zakupy narobiłaś, podglądnę sobie ten sklep ;)

Stokrotka nie martwiaj się jeszcze zdążysz wszystko zakupić ;)

Anmika a bepanthen trzeba zmywać przed karmieniem dziecka???

Krakowianka super wózeczek :))))

Kasia super pokoik. Ja do laktatora się zastanawiam, bo nie wiem czy będę karmiła :)

Pajka allegro górą :)

Fasolka niech się wypowiedzą dzieciate ;) wydaje mi się, że są bardziej kompetentne
 
Anmika a bepanthen trzeba zmywać przed karmieniem dziecka???

Nie, nie trzeba zmywać tej maści. Mi naprawdę bardzo pomogła. A w sumie kupił mi M jak jeszcze byłam w szpitalu. Poleciał do apteki i taką mu polecili. U Starszaka też ją nieraz stosowałam i to z bardzo dobrym skutkiem, więc jak dla mnie super.
 
Moje dzisiejsze łowy:-D

image201205220001.jpgAge 0-3 mies 7zł

image201205220008.jpgNEXT 0-3 mies 10zł

image201205220006.jpgearlydays 0-3 mies 3zł
 
Kasia a jaki nawilżacz powietrza będziesz kupować?
Ja jeszcze modelu nie wybarałam ale chyba jak juz kupię to ultradźwiękowy
 
reklama
Do góry