reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

jejku jejku ile tego jest :( a ja nic jeszcze nie mam - prócz bałaganu i remontu w domu yhhh :( więc nie mam co nawet zaczynać - i mam chyba lekką panikę z tego powodu
 
reklama
Merlin_ a ile jeszcze Ci zostało czasu? bo suwaczka nie widzę ;) moja znajoma w 8 miesiącu wszystko kupiła, bo jej się zaczęły śnić koszmary, że dzieć już jest, a ona nic dla niego nie ma! można też w razie czego trochę przez internet w wolnej chwili pozbierać... a w najgorszym razie - wysłać wszystkich znajomych na zakupy jak właśnie będziesz rodzić w szpitalu ;)
 
Kurczę to u mnie zupełnie na odwrót. Jeszcze zanim zaszłam w ciążę musiałam stoczyć batalię o ciuszki jeszcze po mnie albo i starsze. Mama koniecznie chciała mi dać kilka worków ciuszków pamiętających no sorry ale jednak szarobury PRL i nie rozumiała, że ich nie chcę, była mała aferka ale przetrwałyśmy i teraz czasem coś kupi w lumpeksie ale same ładne i nowe rzeczy. Wzięłam jeden sweterek bo śliczny i w dobrym stanie ale reszta nie dość, ze nie modna i stara to jeszcze w stanie jak to nie inaczej sprzed prawie 30 lat albo i więcej bo w tamtych czasach nie były one nowe a po kuzynostwie 3-6 lat starszym no i materiały niekoniecznie przyjazne dla maluszka :)
 
Merlin ja też wpadłam w lekką panikę i postanowiliśmy z M kupić większe gabarytowo rzeczy przez internet, a ciuszki po troszku przy okazji.
Też mam nie skończony remont, dużo rozkopanej roboty, pokój dzidziusia to magazynek i też nic nie mam :)

Weroznikaz tak, dobry pomysł, ja powysyłałabym rodzinkę. Listę każdy dostałby do łapki i tyle...


I tak myślę, że trochę panikujemy, a na pewno na czas będziemy mieć wszystko :)
 
Ja bym wybrała JEDO moja bratowa ma wózek tej firmy i jest rewelacyjny bardzo wygodny naprawdę dziewczyny te przednie koła skrętne rewelacja stoisz w miejscu i bez problemu mozesz skręcić wózkiem bez zbędnego wysiłku jest też solidny i ładny. Sama się poważnie zastanawiam nad wózkiem tej firmy przynajmniej wiem że jest sprawdzony bo myślalam jeszcze o Bolderze ale nie wiem jakie są naprawdę pozdrawiam A teraz tak patrzę ten drugi vector koleżanka ma taki i mówiła że jest bardzo z niego zadowolona tyle ci mogę powiedzieć na ten temat.:-)
 
Ostatnia edycja:
Brygitte, przednie koła skrętne to żadna nowość... ale rzeczywiście bardzo przydatna rzecz.:tak:;-):-D

anusienka, jakoś nie lubię Espiro....

Ja dziś szalałam na szafce... cudeńka kupiłam, zdążyłam się też wymienić z jedną mamusią. Super zadowolona jestem :-D
 
Myślę, że rozsądniej jest rozłożyć zakupy na raty i kupować wszystko pomału, w promocjach etc., niż czekać na ostatnią chwilę, bo to może człowieka finansowo i nerwowo wykończyć:szok::-D:szok:

Do_ti... ubranka przechowywane 20 (25) lat to chyba się już nikomu nie przydadzą.... A może je myszy zjadły i dlatego mama Ci ich nie chce przywieźć?:-D:-D:szok::-D
 
reklama
Lotka nie przejmuję się, zaczynam się obawiać czy po kilkunastu latach nawet po praniu włożyć to na dzieciątko.

Cyniczna pewnie szybciej szczurki wyjadły dziurki :D
 
Do góry