reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Lotka ja sobie tak pomyślałam, że przed nami zima, i ta flanelka, to taka milutka jednak jest:-D
ja wiem, milusia ;-)
no wlasnie u mnie w bloku najwieksze upaly sa w zime, nie da sie normalnie oddychac...
z kolei u tesciow to zawsze dogrzewamy, wiec pewnie tez zalezy jak u Was konkretnie jest :-)

teraz niestety musimy dokupic grzejniczek olejowy albo cos podobnego, bo maly sie urodzi we wrzesniu wiec jeszcze nie grzeja no i bedizemy dogrzewali do kąpieli, a Tomi urodzil sie 01.12 i bylo takie goraco ze nie musialam nic :-)
 
A u mnie pościel byla w ogóle niepotrzebna, bo Tycia się darła pod przykryciem i tak jej zostało w sumie. Spała w polarowych pajacach albo w śpiworku (jak była mniejsza).
 
Dziewczyny wczoraj po wizycie u gina byłam w markecie i w sieci 5 10 15 mają wyprzedaż kurteczek -50% więc warto ja niestety nie kupiłam bo nie wiem czy dla chłopca czy dla dziewczynki
 
Ja na razie nic nie gromadzę, bo uważam, że to za wcześnie :) Kupiłam symboliczne buciki, body i pajaca w neutralnym kolorze, bo płci jeszcze nie znamy. Na kompletowanie wyprawki przymierzam się dopiero na koniec czerwca, żeby ze spokojem wyjechać sobie na wakacje na wieś.;-) Na razie się rozglądam, planuję, porównuję w sieci w sklepach, robię rozeznanie w cenach.
 
pierwszy zakup dla juniora za nami... *BELPLA* 80x110 KOCYK KOCYKI 5 kolorów 2wzory 517 (2272495978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kupilismy tu w sklepie kolor zielony wzor "misie siedzace"
No i jeszcze recznik OKRYCIE KĄPIELOWE Z KAPTUREM Baby Ono 100X100CM (2251668335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wzor ten zolty z kaczka
linki podalam z allegro, ale kupilismy to tutaj w sklepie.
wiecej rzeczy chyba mi nie potrzeba ;-) .... potem pozamawiam na allegro butle, nianie itp no i w koncu wozek ale to czas jeszcze......:-)
 
Pok rozumiem, ale i tam mnie to jakoś straszy :) ilością i w ogóle
Skąd na to kasę wziąść ;))))))))))))))

Nie mam kompletnie głowy do zrobienia tej listy, zastanowienia się, czegokolwiek...
 
reklama
Oj laseczki jak Wam zazdroszczę tych zakupów. Ja dopóki nie poznam płci tak naprawdę nie mam co kupować. Przeglądałam ostatnio ciuszki po moim młodym i sie okazało ze ubranka mam dla chłopca do 6 miesiąca i nic nie muszę kupować (ale pewnie i tak nie wytrzymam i coś kupię zwłaszcza jak sie do lumpka dostanę). Moje szaleństwo sie zacznie jak sie okaże ze bedzie córa.

Dziewczyny a jakie będziecie kupować lub juz macie termometry dla dzidzi?
 
Do góry