reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

kasiaczek super zakupy i za grosze gratulacje najlepszy kombinezonik slodziutki:)

miq slicznosci, ajjj te malenkie ciuszki sa najslodsze hehe ja bym mogla tylko na nie patrzec hihi
 
reklama
miq
w pierwszym poscie tego tematu jest lista w dwoch fromach: w poscie napisana i do sciagniecia plik - jak wolisz :)
 
Hallo Kobitki! Byłam dziś w hurtowni zobaczyć na żywo wózki. Obejrzałam dokładnie Jedo Fyn i Tako Captiva Mohican. Pan zachwalał bardzo, aż za bardzo Jedo, aż nabrałam podejrzeń, że ma niezłą prowizję od tej firmy:-D Wózek bardzo ładny, szeroka gondola, Tako ma trochę węższą. Ale powiem wam jedno, takiej budki w gondoli jak ma Tako w tej hurtowni żaden wózek nie miał! Nie dość, że ma daszek, to jeszcze można go odpiąć, i w zasadzie całkowicie zasłonić maluszka, rewelacja. Jedo już niestety ma taką dziurę, że nawet pokrowiec nic w zasadzie nie zasłania, jak zawiej, czy zamiecie:-D to wszystko na maluszka!
 
ja wlasnie skonczylam szalec na www.muzpony.pl i www..motherhood.pl
konto prawie puste ale pula radosci napelniona do pelni! :-D m jedzie do Polski i wszystko autkiem przywiezie. juhu!!:-D
tutaj takie ladne rzeczy kosztuja masakrycznie duzo. na tych stronach moze tanio nie jest jak na polskie warunki ale jak porownuje do CH to ceny bardzo przyjemne.

axa - no calkiem calkiem ale wiadomo, rzecz gustu a z tym sie nie dyskutuje :) mi sie strasznie podobaja posciele na muzponach. takie bardziej minimalistyczne.
 
Mary Anne jedyny minus dla mnie w Jedo to to, ze nie ma takiej budki z daszkiem w gondolce:-D Reszta rewelacyjna, fajnie się składa, jednym palcem w zasadzie, przednie kółka kładą się na płasko, a jeszcze można zdjąć jednym ruchem tylne jak brakuje miejsca. Gondolkę leciutko się ściąga ze stelaża, budka zamyka i otwiera się bardzo cicho. Jeszcze jeden minus jak dla mnie, to że gondolka ma w środku dwa takie długie pasy do niesienia, i niestety jak dzidzia jedzie to muszą być w środku, i nie wiem, czy to nie będzie przeszkadzało.
Pok no, na muzponach to faktycznie minimalistycznie, ale tylko w wyglądzie, bo w cenach to już NIE:-p:-D Gratki udanych zakupów, wklej zdjęcia jak dotrą koniecznie!!!!
 
reklama
mi sie ona podoba, ale zastanawia mnie czy ta flanelkowa nie bedzie za goraca do spania... u mnie w bloku tak grzeja, ze jedynie moglam malemu bawelne uzywac, inaczej byl caly mokry...
 
Do góry