reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

P3090975.jpgP3090972.jpgP3090968.jpgP3090965.jpgP3090964.jpgP3090962.jpgP3090963.jpgP3090960.jpgP3090973.jpgZobacz załącznik 457413

zmobilizowałam sie i wgrałam od nowa program od aparatu wiec i ja sie pochwale wczorajszymi zdobyczami lumpkowymi.
zielona i granatowa koszulka Alana reszta maluszka.
spodnie na szelki dopiero beda na przyszłe lato ale nie mogłam sie powstrzymac uwielbiam ciuszki disneya.,kurteczka i spodenki z ta sama aplikacja wiecmoga byc uwazane za komplecik.

dziewczyny sliczne ciuszki udało wam sie zdobyc:tak:
 
reklama
Axarai, ja bardzo lubię wójcika, c&a, h&m... a jak już wspomniałam nie będę kupować bielizny, ani wózka, ani łóżeczka, ani pościeli, ani zimowego kombinezonu, więc zaszaleję w c&a. Mam też zamiar udać się jutro może (albo w przyszłym tygodniu, co chyba bardziej prawdopodobne jest) na drugą stronę granicy i zajrzeć, co mają do zaoferowania niemieccy sąsiedzi. Myślę, że jak zwykle oferta będzie kusząca i się nie oprę pokusie zakupów.
A jeśli chodzi o ubranka dla córci, to mam ich sporo, ale nie sprzedaję jeszcze. "Chyba chłopiec" nie daje mi spokoju. Mam nadzieję rozwiać owe niejasności 2ego maja, to po drugim chętnie z Tobą porozmawiam o wymiance ubranek.
 
Cyniczna , ja tak szaleje, bo lekarz do którego mam zaufanie powiedział, że na 100% i to kilka razy bo nie mogłam uwierzyć:-D 27 kwietnia idę na połówkowe, i o ile łaskawie powiedzą, to potwierdzą! i tej wersji będę się trzymać!
Beacia śliczne ciuszki, i najbardziej mi się podoba, że za grosze można takie cuda wyszukać:-D
 
demetrios super ciucholki i buciczki:)

maluszek polowalam na podobne ale byly od 40 zl i wydawalo mi sie za duzo poza tym chyba bardziej pod chlopca sa a ja poki co nie znam plci wiec odlozylam zakup, ale tygrysek boski:)

cyniczna sliczne ubranka:)

axarai bardzo dobry pomysl, jedno po Synku sprzedaz kupisz cos nowego dla Adusi:)

Beacia oj widze poszalalas na zakupkach:)ja czekam na polowkowe mam nadzieje ze sie w koncu dowiem w jakim kolorze kupywac ubranka juz sie nie moge doczekac buszowania po lumpkach:-D
 
A ja się pochwale zakupami z allegro bo super się udały;) Wszystkię rzeczy nowiutkie z metkami!:)
kombinezonik dla Maleńkiej;) 15,5zl
2235022903.jpg
bluzeczki dla mnie za 3,24 zielona i 3,5 niebieska:-D2250176080.jpg
2250176799.jpg
 
Powiem szczerze
mnie samo czytanie co powinnam mieć na tą wyprawkę przeraża
póki co nie mam nic
i nie potrafię się zmobilizować, żeby zrobić chociaż listę.

nie wiem nic!!!
 
Beacia ekstra ciuszki dorwałaś w lumpku.

Cyniczna - śliczne te kompleciki w C&A :)

Kasieczek - jak widać na Twoim przykładzie na allegro też można znaleźć fajne ciuchy za śmieszne pieniądze.
 
ja białego jelenia widziałam w macro proszek i płyn, mój mąż używa takiego mydła, bo na inne jest uczulony
a co do wyprawki to ja tez jestem przerażona, zupełnie nie wiem co ile czego, może ma ktoś taką listę ściągawkę?
 
reklama
Ja już też poczyniłam pierwsze zakupki, te pierwsze w kolorach niebieskich - uwierzyłam znajomym, ze będzie chłopiec he he ale teraz zamówiłam rampersik już typowe dziewczęcy czekam na listonosza, to ten ostatni:tak:jak widać pokochałam firmę Babaluno
 

Załączniki

  • DSC00575.jpg
    DSC00575.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC00576.jpg
    DSC00576.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC00572.jpg
    DSC00572.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 32
  • 944aedabd32d8174.jpg
    944aedabd32d8174.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 31
Do góry