reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Tygrysek bluzeczki po 4,99:-D

Bebe oni wogole ta rozmiarowke maja jakas walnieta:-p bo bodziaki 74 r i dobre ,bluzeczki 68 r te dwie takie same a one duzawe , ta rozowa 80 r ale za taka kase zaczeka:-p,dresik 74r i zaduzy sporo ale chciałam bo tak juz na ciepło go chciałam a te getry 74 r i dobre ale one takie ze i na długie moga byc i na 3/4:-p:-D
 
a ja poszalałam w księgarni ;-)
Arturek 011.jpg Arturek 012.jpg Arturek 013.jpg
Arturek 014.jpg Arturek 015.jpg Arturek 016.jpg
 
Ja polecam te książeczki, są krótki, twarde, grube strony mają, Ada je uwielbiała i do dziś uwielbia, obecnie "czyta" Weronice codziennie rano. ;-)

Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski - WYDAWNICTWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Sklep internetowy -

Potem do tej kolekcji dokupowałam kolejne bajeczki, np. Księgarnia Wydawnictwo Skrzat Stanisław Porębski - WYDAWNICTWO DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Sklep internetowy -

Stokrotka.af - ja też uwielbiam bajeczki.

A widziałyście na nowo zrobione "poczytaj mi mamo"? Choć powiem, że szkoda mi, że to jest w takich grubych książkach, a nie w krótkim bajeczkach jak właśnie te powyżej.
 
Lilijanna oj pamietam ta serie poczytaj mi Mamo, ja mam full ksiazek po starszej... a w tv Domowe przedszkole, Mama i ja,Ciuchcia etc:) eh
 
reklama
Ja mam "poczytaj mi mamo" te książeczki po mnie, bo się ostało, ale niestety póki co dla Ady kartki za giętkie, tym bardziej, że po tylu latach one są nazwijmy to "słabe".
 
Do góry