reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Fasolka pokazuj co kupiłaś w pepco :tak: Kocham normalnie te malusie ubraneczka:-D:tak: Oglądać też lubie :tak:

Zakupy fajne :tak: najbardziej mi się torba podoba:tak:
 
fasolka to możecie się wymieniać z Dorota bluzeczkami, pokaz co tam w Pepco kupiłaś?
ja ostatnio tam bylam za Wasza namowa po n latach i bylam milo zaskoczona, kupilam malemu bluzki po 1zl :szok: u nas ten sklep istnieje juz na pewno ponad 10lat :szok:
 
No ja też lubie ten sklep ale niestety u mnie go nie ma :( w rodzinnym mym mieście jest gdzie na zakupach tam jestem rzadko ale za to mama co nieco kupuje smykom moim :)
 
Fasolka35 - mi się najbardziej torba podoba. :-p

Swoją drogą szukam paska dla siebie do jeansów, może ktoś coś dobrego polecić, bo ja nigdy nie miałam, a teraz potrzeba jest, bo talia jest, biodra szerokie i mi leci i mam takie dyndające spodnie.
 
Tygrysek toc ona xs nosi a ja xl:-p

A to pepcowe zakupy jakos do bani bo komorka kolory zywe bardziej sa:zawstydzona/y::-p

DSC00957.jpg DSC00959.jpg DSC00960.JPG DSC00958.jpgDSC00961.jpg


DSC00962.jpg na tyłku ta sowa;-)
 

Załączniki

  • DSC_0061.jpg
    DSC_0061.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Fajne fajne :tak::-) Zielona bluzeczka super, dresik też...wszystkie ciuszki bardzo ładne :tak: a bodziaki w paseczki mamy takie same (te pierwsze), tam jest chyba cos nie tak z rozmiarówką, bo moje były rozmiar 12-18 mies, a są dobre:tak:


A zdjęcie zostaw! Piękna modelka!
 
Do góry