reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Mnie też ta kula się podoba..ale fakt faktem - ja nie wiem za co tyle kasiory trzeba wywalić..
A na razie zakupiłam w gruponie bon na wywołanie 100 zdjęć za 29 zł :-) Czas na wykorzystanie mam do lipca. A chciałam małemu zdj wywołać i do albumu włozyć bo już taki nawet zakupiłam ale właśnie czekałam na okazję :-) No zabieram się za wybieranie zdj. Jak uzbieram 100 to wywołam a jak nie to poczekam do końca 6 m-ca

Odbitki w Formacie 10x15 jakby któraś chciała ;-)
 
ja póki co nie myślę o takich zabawkach
ale dzień dziecka niedługo :D albo na swoje urodziny sobie zażyczę

a póki co zakupiłam młodej otulacze wielorazowe i będziemy od jutra testować
zakupiłam chustę kółkową do noszenia nati kalahari i tkaną nati - mam już tkaną ale nie lubię niebieskiego, więc chcę się jej pozbyć
i nosidło 7Panel
ubranka dla młodej - dostałam
kupiłam sobie spódniczki, sweterek

jak znajdziemy chwilę czasu i dojdzie wszystko to postaram się opstrykać :D
 
poszukam czegos tanszego, ja ten elektryczny lezaczek sprzedaje bo jas juz go nie cche i myslalam o czyms innym bo mam zwykly ale on ma podarty material
 
reklama
Za droga wysyłka nie daj dojdzie do 50 zł to wychodzi za 80 zł :/szczerze dodasz 20 zł i masz nowy lezaczek albo uzywany jakiś lepszy np FP...
 
Do góry