reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Verita tzn. że kupiłaś Małej ten kubek i pije z niego? Ale tak mocno z niego leci, że się zadławiłaś. I co Ty napisałaś,bo nie zakumałam (pogrubiłam wyraz o który mi chodzi) :sorry2:

Kupilam nalalam troche wody pociagnelam i mnie zalalo, za malo wody nalalam i nie wiedzialam jak to dziala. Potem nalalam duzo wody i juz bylo dobrze. Mala sobie ta wode cmoka bo nie chce pic niczego na razie ale juz daje zeby zalalpala. Troche wypija troche rozleje wypluwajac i mam nadzieje sie nauczy.
 
Zastanawiam się nad kupnem i myślę, która lepsza:
Vtech MOWIACA PL HULA KULA DO RACZKOWANIA MIGOCZA (2994373783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
FISHER PRICE ŚPIEWAJĄCA PIŁKA NOŻNA V7073 NOWOŚĆ! (2999036753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakie jeszcze zabawki polecacie dla naszych rosnących pociech. Chodzi mi o takie, żeby maluch sam się zajał (wiadomo jeszcze nie teraz) przez jakiś czas, a zabawka była na dłużej.
 
Zastanawiam się nad kupnem i myślę, która lepsza:
Vtech MOWIACA PL HULA KULA DO RACZKOWANIA MIGOCZA (2994373783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
FISHER PRICE ŚPIEWAJĄCA PIŁKA NOŻNA V7073 NOWOŚĆ! (2999036753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakie jeszcze zabawki polecacie dla naszych rosnących pociech. Chodzi mi o takie, żeby maluch sam się zajał (wiadomo jeszcze nie teraz) przez jakiś czas, a zabawka była na dłużej.
Właśnie wczoraj tez sie zastanawiałam nad tą kulą hulą, chyba dziewczyny coś wcześniej o niej pisały
 
Lilijanna buhaha ja tez sobie kupilam w zeszlym tygodniu i podobnie pomyslalam :-p

stokrotka a Ty co niewidzialnymi literkami piszesz?

ło matko zjadło mi posta :wściekła/y: ja chciałam tylko napisać,że ciuszki fajne a ceny już nie i,że ja tylko on-line w C&A w promocjach kupuje bo na real to musiałabym do Rybnika jechać :no:

Zastanawiam się nad kupnem i myślę, która lepsza:
Vtech MOWIACA PL HULA KULA DO RACZKOWANIA MIGOCZA (2994373783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
FISHER PRICE ŚPIEWAJĄCA PIŁKA NOŻNA V7073 NOWOŚĆ! (2999036753) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jakie jeszcze zabawki polecacie dla naszych rosnących pociech. Chodzi mi o takie, żeby maluch sam się zajał (wiadomo jeszcze nie teraz) przez jakiś czas, a zabawka była na dłużej.


a w czym ta kula ma niby pomóc w raczkowaniu, że ją się poturla i dziec za nią śmignie :confused: nooooo, ale ceny tych zabawek powalają :szok:
 
stokrotka w sumie to w raczkowaniu nie mam pojęcia jak pomoże, ale mi o to nie chodzi. Chciałam po prostu jakąś zabawkę, która zajmie Małego. A ceny masz rację - są powalające, dlatego ja szukam używanych.
 
reklama
Do góry