reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Fasolka śliczne ubranka,
Tygrysek dasz rade:tak: w ostateczności przecież możesz wyprasować tylko ubranka do szpitala i na wyjście a te po domku to nie trzeba.
Też mam rogala do karmienia i nadzieję że się przyda:-D

Ja się pochwale moimi łupami z wczoraj i dzisiaj:-)
Zdjęcie0164.jpg Zdjęcie0166.jpg skarpetki grzechoczą:-D:szok:
Zdjęcie0165.jpg
 
reklama
Te kupiłam w Penneys to samo co Primark w UK tylko inna nazwa. Mam jeszcze jedne z zieloną żabką, które kopiła mi mama w Rossmannie jakieś 2 m-ce temu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
śliczne ciuszki dziewczyny..
tygrysku tak mi cały czas teraz chodzisz po głowie, bo u mnie tez wszystko jest na rozowo.. ale 4 lekarzy potwierdziło... musisz sie faktycznie sprezyc i zagonic rodzine do pomocy:) dacie rade jeszcze troszke czasu jest:)
Kasieq Primark świetna sprawa... jak jestem u rodziny to nie ma szans zeby tam nic nie kupic... dobra jakość, duży wybór i naprade niskie ceny ;)

ja tez mam takiego dużego rogala o jakim pisze stokrotka i namietnie z nim sypiam:-)
 
dziewczyny ten duzy rogal na pewno sie wam przyda ja go mam z poprzedniej ciązy i sluzy nam do dziś. Moja córa ma 2,5 roku i bardzo lubi sie do niego przytulac jak oglada bajki, Jak byla malutka to lubiala w nim leżeć bo ma taka mozliwośc związania końców i robi sie z niego takie jakby gniazdko. No i oczywiście ja tez go używalam do karmienia a teraz do spania. Super sprawa
 
też mam kojec
mój M lubi się do niego przytulać jak wstaję
a on jeszcze leżakuje

Moje łowy lumpkowe dzisiejsze:-p:-D

Zobacz załącznik 494953Disney 6-9 mies
Zobacz załącznik 494954NEXT 6-9 mies
Zobacz załącznik 494955NEXT 6-9 mies
Zobacz załącznik 494956NEXT 12 mies
Zobacz załącznik 494958George 1-1,5 yers
Zobacz załącznik 494964Disney 74 cm
Zobacz załącznik 494966Baby Mac 0-3 mie

W sumie wydałam 33 zł kocham takie zakupy:-D:-D:-D

super łowy
za tyle to można robić zakupy :D


Tygrysku- Poradzisz sobie &&&
Fasolka- Super zakupy!!:-) Ja mojego małego też w lumpku obkupiłam razem z moją mamą nakupiłyśmy mu tyle rzeczy, że nie wiem czy we wszystkim zdąży pochodzić to jest najlepsze, że jak ostatnio liczyłam to może na wszystkie ciuszki wydałyśmy 200 zł, a jest ich naprawdę SPORO:-D

A mi dzisiaj z kolei przyszła poduszka do karmienia, którą wylicytowałam na allegro i dresik polarowy
( Poduszka do karmienia ROGAL (2561904350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i Błękitna bluza z kapturkiem (2565292025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.)

I baaaardzo jestem zadowolona szczególnie z rogala i mam nadzieje że faktycznie się przyda:-)

super zakupy
rogal na pewno się przyda


Fasolka śliczne ubranka,
Tygrysek dasz rade:tak: w ostateczności przecież możesz wyprasować tylko ubranka do szpitala i na wyjście a te po domku to nie trzeba.
Też mam rogala do karmienia i nadzieję że się przyda:-D

Ja się pochwale moimi łupami z wczoraj i dzisiaj:-)
Zobacz załącznik 495064 Zobacz załącznik 495071 skarpetki grzechoczą:-D:szok:
Zobacz załącznik 495070

super zakupy
skarpetki grzechotki słodkie



Tygrysek
dasz radę!!!
 
reklama
Do góry