reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Ja tak myślę, że też już prawie wszystko mamy dla Małego. Ciuchów mam strasznie dużo - po Starszaku i od Szwagiery po jej synku. Na razie wyprałam i wyprasowałam tylko rozmiar 56, 62 i 68. Więcej nie dałam rady, a mąż mi musiał półki dorabiać w szafie :-D. Łóżeczko też mam od Szwagiery, bo nasze było Stare. Teściowa co prawda nie pyta się co potrzebujemy (ale w sumie kasiasta nie jest) i pewnie przywiezie później, bo Starszaka też obkupiła i robi to do dziś. Jedyne czego jeszcze nie mamy to wózka (tu z kolei moi rodzice powiedzieli że dadzą 1000zł bo Starszakowi też dali na wózek) i z wyborem mam wielki kłopot. Dziewczyny proszę o pomoc w tej kwestii - moja prośba na wątku o wózkach, bo mam dylemat z wyborem.
 
reklama
Fasolka, jak zwykle kupiłaś coś ładnego :) widać że ten rożek jest z tych miękkich i wygodnych. Ja kupiłam beznadziejny rożek, jakiś taki sztywny jest nawet po praniu, no ale wtedy jak go kupowałam to się jeszcze nie znałam, teraz już trochę więcej umiem ocenić no ale zobaczymy czy rożek w ogóle mi się przyda, na razie nie będę kupować nowego bo stanowczo za dużo wydałam przez ostatnie 3 miesiące...
 
Fasolka, jak zwykle kupiłaś coś ładnego :) widać że ten rożek jest z tych miękkich i wygodnych. Ja kupiłam beznadziejny rożek, jakiś taki sztywny jest nawet po praniu, no ale wtedy jak go kupowałam to się jeszcze nie znałam, teraz już trochę więcej umiem ocenić no ale zobaczymy czy rożek w ogóle mi się przyda, na razie nie będę kupować nowego bo stanowczo za dużo wydałam przez ostatnie 3 miesiące...

Ja juz tez zakaz mam robienia zakupow dla małej bo juz komoda i szafka zawalona :szok: :-D zreszta obie moje dziewczyny ta w brzuchu i ten pyskujacy chodzacy hormon w wieku 12l tez obkupione ;-) :-p teraz musze ubrac syna na jesien ale to juz takiej radochy nie ma:cool2: tylko dyskusje :shocked2: ;-) i hasła typu synek zlituj sie tylko nie tooo:szok: :szok: :-D
 
Fasolka35 - to powodzenia na zakupach z synem, hihihihi :-D

Ja dzisiaj poproszę A. by łóżeczko do góry podniósł ;-) Miałam dzisiaj prać, ale pogoda nie chce współpracować, pada deszcz, a ja lubię suszyć wiatrem i słońcem w ogrodzie ;-)
 
otrzymałam w prezencie kosz na pieluszki od koleżanki Angelcare, zakupiłam właśnie wkłady :) a miałam mieć taki zwykły tylko , więc bardzo się cieszę...

31y9EBGaIHL__AA300_.jpg41Wbqt+fn7L__AA300_.jpg
 
juz byl taki temat ale ja nie pamietam jaka nianie elektroniczna polecacie, chce kupic jakas uzywke po porodzie z becikowego zeby mala mogla spac w wozku na podworku
 
Lilijanna zwykla, zalezy mi na tym zeby slyszec jak Agatka sie na podworku w wozeczku obudzi, bo plotu nie mamy, a mieszkanie jest na pietrze, no i wkolo las
 
reklama
Ja mam taką prostą i jestem bardzo z niej zadowolona, Ada była w ogrodzie i spała, ja działałam w domu. Minus ma 2 kanały tylko, więc jak więcej dzieci i mam mających nianię to możesz ściągać też odgłosy z innych rodzin, nam się tak zdarzyło, ale wtedy zmieniałam kanał i już było ok, ale właśnie u nas w okolicy my i jeszcze jedni mieliśmy równo dzieci, a teraz jest tak samo, bo tym samym urodziło się też drugie :-) Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry