reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

mig - dobro do każdego powraca ze zdwojoną siłą, także rób swoje i nie oglądaj się na innych.

Moja szwagierka swojego czasu pytała się mnie co potrzebujemy dla Ady, ja mówiłam co, a ona i tak kupowała swoje, więc kiedyś jej powiedziałam, że po co się pyta skoro i tak nie słucha, dla zasady? Teraz się pyta A., a on nie zawsze zorientowany co potrzebujemy to raz, a dwa Ada na ten moment wszystko ma, nie mówiąc o Weronice, która jeszcze się nie narodziła, a zabawek, ciuszków, wszystkiego całe multum. :tak:
 
reklama
Dokupiłam rozek:-)

image201208230001.jpg
 
a do mnie przyszła przedostatnia paczka z rzeczami dla baby; mam w końcu: wanienkę, kocyk, drugi zestaw pościeli do łóżeczka i kołderkę+podusię do łóżeczka i wózeczka, stelaż do baldachimu, karuzelkę, grzechotke do wózka, smoczek, etui na smoczek, klips do smoczka, termometr kąpielowy, szczotke +grzebyczek :tak:

no to jutro powinien przyjść:przewijak, baldachim, przybornik, ochraniacz i będzie wsio ;-)
nooooooo tylko zasłonki do pokoju dotrą dopiero pod koniec miesiąca :no: taki tam ruch w fabryce mają :wściekła/y:

ale za to powetowałma sobie i zamówiłam parę drobiazgów z IKEI
VANDRING IGELKOTT Piszcząca zabawka - IKEA
LEKA CIRKUS Ozdoba - IKEA
BARNSLIG RINGDANS Komódka 4 szufladami - IKEA
BARNSLIG Ręcznik z kapturem - IKEA
VITAMINER Śpiwór - IKEA
SMILA STJÄRNA Lampa ścienna - IKEA
 
a do mnie przyszła przedostatnia paczka z rzeczami dla baby; mam w końcu: wanienkę, kocyk, drugi zestaw pościeli do łóżeczka i kołderkę+podusię do łóżeczka i wózeczka, stelaż do baldachimu, karuzelkę, grzechotke do wózka, smoczek, etui na smoczek, klips do smoczka, termometr kąpielowy, szczotke +grzebyczek :tak:

no to jutro powinien przyjść:przewijak, baldachim, przybornik, ochraniacz i będzie wsio ;-)
nooooooo tylko zasłonki do pokoju dotrą dopiero pod koniec miesiąca :no: taki tam ruch w fabryce mają :wściekła/y:

ale za to powetowałma sobie i zamówiłam parę drobiazgów z IKEI
VANDRING IGELKOTT Piszcząca zabawka - IKEA
LEKA CIRKUS Ozdoba - IKEA
BARNSLIG RINGDANS Komódka 4 szufladami - IKEA
BARNSLIG Ręcznik z kapturem - IKEA
VITAMINER Śpiwór - IKEA
SMILA STJÄRNA Lampa ścienna - IKEA
super zakupki w ikei, ja uwielbiam ten sklep ;-)
lampka i komodka mi sie najbardziej spodobaly :-)
 
No niestety teściowe są różne, moja też się nie interesuje czy wszystko mamy, nie wspominając już o chęci jakiejkolwiek pomocy... W 22 tyg musiałam isć do szpitala i mąż zadzwonił do niej czy może synka popilnować bo nie mieliśmy go z kim zostawić (moja mama w pracy), a chodziło o jakieś 2-3 godz, bo szpital 30 km ode mnie...no i musieliśmy brać dwulatka ze sobą. Trochę tam rozrabiał bo jest bardzo żywym dzieckiem...aż się pielęgniarki pytały czemu nie zostawiliśmy dziecka w domu tylko ciągnęliśmy ze sobą do szpitala. Ja aż się poryczałam tam z tego wszystkiego...

Na szczęście są jeszcze ludzie na których moge liczyć, jedyne co kupiłam z ciuszków dla małej to body, jedną sztukę! To tylko dlatego ze nie moglam się oprzeć, resztę (a jest tego strasznie dużo) mam po synku i po córce kuzynki, różne rozmiary, starczą spokojnie na jakiś rok, albo i dłużej :)

Wózek, fotelik, łóżeczko, rożek, kocyki leżaczek, mate i kupę grzechotek też mam po synku więc luz, nie wyobrażam sobie kupować tego znowu:szok:, dokupiłam tylko drobiazgi typu butelka, smoczki, ręcznik, pieluchy tetrowe i flanelowe, więc tyle co nic :) Ale za to wszystko co kupuję teraz jest różowe, bo to co mam po synku to wszystko zielone, niebieskie albo kremowe :)
 
reklama
super zakupy i prezenciki
ja też jakby co będę mówić że pampki

dziś stwierdziliśmy z M że mamy za dużo maskotek - wszystkie dostane
i cały karton oddajemy znajomemu, który ma 3 dzieciaczków
niech się więcej dzieci cieszy :)


Witam zakupoholiczki. Ja mam wychodne w sobotę, tzn. A. zostawiam w domu, niech sprząta :-p, Adę wiozę do dziadków na działkę, a sama jadę do Poznania na wizytę do lekarza i ... połażę sobie po centrum i wskoczę do Ikei zakupić łóżko dla Ady. Już się nie mogę doczekać. Sasasasa :-p

ale szczęściara
ja z chęcią poczłapałabym po ikei choć


ludzie ale Wy macie fajnie, Nas nikt nie pyta czy coś potrzebujemy, zresztą teściowa ma Nas w d... a co dopiero reszta. Noo raz mojego męża ulubiona siostra powiedziała, że kupiła malej parę lumpków to teściowa do niej z tekstem a co Ty nie masz na co pieniędzy wydawać, ona wielkie oczy zrobiła i ze śmiechem, no co Ty babka nie mów, że nic wnuczce nie kupiłaś, teściówka puściła buraka i po rozmowie

dobre :)
aż się uśmiałam
 
Do góry