reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

jasminum82 jak dostaniecie łóżeczko to składacie je? moje będzie dzisiaj i tak się właśnie zastanawiam...
ja też muszę mieć wszystko szybciej w domu, coś mi mówi, że nasze maleństwo będzie chciało być szybciej na świecie

Myślę, że złożymy. Trzeba będzie sprawdzić, czy wszystko z nim OK, bo jak się okaże, że coś z nim nie tak, to będzie ból na ostatnią chwilę. A tak damy do małej pokoiku, nie będzie nam tam w niczym zawadzało, a jak dzidzia się urodzi, to się przeniesie do naszej sypialni. :-)
 
reklama
moja szwagierka w aptece wypatrzyła taki z bezpieczną jakąś wiązką, co się naświetla i dziecia, i wodę do kąpieli i kurczaka w piekarniku i mówi ile kto/co ma stopni ;)
koło stówy kosztuje....
ale w sumie nie wiem czy taki dobry :confused:
 
A jaki termometr najlepiej kupić?
Ktory będzie najbardziej skuteczny?
Bezdotykowy?
ja mam do ucha, dostałam go jak sie Tomi urodzil. na poczatku bylam zła na tego sprzeta, ale dopiero jak porownalismy raz ze stara rteciowka, to doszlam do tego, jak dokladnie kierowac termometr zeby byl dokladny pomiar i od tej pory nie zamienila bym go na nic innego :-)
 
ja tam wolę na spokojnie powolutku sobie kupować
z każdej wypłatki coś

poza tym my nie mamy auta i nie wyobrażam sobie jazdy po sklepach w sierpniu w autobusach, aby kupić np wózek czy inne akcesoria, a niektóre rzeczy muszę widzieć :)

a mój M już kupiłby wszystko
a ja wózek i łóżeczko mam zamiar zamówić dopiero w sierpniu :)))
 
reklama
Do góry