reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Ja taka jestem, że wolałabym mieć wszsytko przed gotowe, czułabym sie spokojniejsza. poza tym nie wyobrazam sobie biegać po sklepach za czymkolwiek kiedy bede obolała po porodzie i bedę się zajmowała maluszkiem. Chcę ze spokojem pobyć z Małym, nauczyć się nim opiekować, bez zajmowania sobie czasu zakupami. jedyna rzecz którą kupie na pewno po porodzie to staniki, bo wiadomo, trudno rozmiar przewidzieć :)
 
reklama
RYBA wtym rzecz że do konca nie wiesz co tak na prawde sie przyda...mi tu wiele rzecyz nie potrzebne było co wypisujecie:)połowe miałam nakupowane a reszte też podostawałam:))co do latania a od czeog ma się M??u mnie zawsze tak było i jest ze coś chce mówie a M kupuje i wsio:))
 
Myślę, że patrysia ma sporo racji. A poza tym dziś mamy jeszcze internet i wszystko pod ręką bez wychodzenia z domu. Jak ja tak Was czytam, to też połowy nie miałam do Starszaka, a jakoś wielkich braków nie miałam.
Kupowałam też wszystko bardzo późno, ale teraz postaram się jednak zacząć trochę wcześniej, bo boje się kosztów. A jeszcze czeka nas zakup wyprawki do I klasy dla Starszaka, a to też niezły wydatek.
 
jasminum82 jak dostaniecie łóżeczko to składacie je? moje będzie dzisiaj i tak się właśnie zastanawiam...
ja też muszę mieć wszystko szybciej w domu, coś mi mówi, że nasze maleństwo będzie chciało być szybciej na świecie
 
Moje lozeczko jeszcze w piwnicy stoi. Pewnie maz je posklada z Tomem jak bede w szpitalu, szkoda nam wczesniej miejsca :-)

Ja niby juz mam wszystko dla dzidzi, ale poprzednio tak sie nie spieszylam. Z tym, ze teraz planujemy troche wyjazdow jeszcze i wole jak juz wszystko w domku czeka. Potem pewnie bym nie miala czasu, albo skleroza ciazowa by zadzialala, a tak to mam spokoj i odpoczywam. ;-)
 
no ja z jednej strony mogłabym złożyć bo miejsce mam przygotowane w naszej sypialni, ale na dniach ruszamy z remontem łazienki i będzie się wszędzie kurzyć...
z drugiej te droższe zakupy chcę mieć za sobą, bo po drodze są wakacje, nie wiem czy w tym roku będzie Nas stać na dłuższy urlop, ale może chociaż na weekend uda się wyskoczyć
 
ja postanowilam ograniczyc sie do torby do szpitala, bo tam juz 3 komplety wyprawkowe dla dziecia maja byc, nie mowiac o koszulach do karmienia, podkladach dla mnie itp.
niezbednych kosmetykow: olejku do kapieli, kremu na odparzenia, pieluszek, termometru.
tekstyliow: 2 kocykow, 2 recznikow, pieluszek tetrowych, przescieradelek i kolderki,
startowego zestawu do karmienia (laktator, butelki, pojemniki na pokarm, smoczki)
i z wiekszych rzeczy: lozeczka, skladanego przewijaka, wozka 3 w 1 i wanienki. oraz moze farelki.
to jest moje minimum ktore chce miec skompletowane w lipcu, bo ja mam termin pod koniec sierpnia.
cala reszta - z czasem, albo jak fantazja dopisze, albo licze na prezenty ;)
 
reklama
Do góry