reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Fasolka, doti,

Ale tu masz do wyboru. Mozesz sama, mozesz z polozna. Pod twoje lozko podjezdza wanienka na wozeczku i jak matka nie jest w stanie kapac, to koze nie wstajac z lozka patrzec. Jak nie ma sily to lezy a jest blisko i widzi co obca osoba z dzieckiem robi.
 
reklama
merlin - ja nic nie słyszałam :)

fasolka - dosłownie dwa dni temu pani jechała tym wózkiem, a konkretnie spacerówką i właśnie przykuła mopją uwagę, wózeczek fajnie się prezentuje, jest mała spaceróka jak na wózek 3 w 1. Widac było, że łatwo pokonała chodnik itd... dla mnie z minusów, to zbyt dużo napisów ( ja tego nie lubię ) oraz waga - 15 kg, ale jeśli dziwgac nie musisz,m to wóżek prezentuje się fajnie .

JA juz rozmawiała z koleżanką i na 100 % zamawiamy Quinniego, zresztą widziałąm go wczoraj na placu zabaw, ojciec zachwalał, a wyglądał bardzo fajnie Quinny | Buzz 3
tylko kółko z przodu wezme pompowane napewno ;)


Aha mam pytanko do mam : który śpiwór lepszy chodzi mi o zapinanie ?
1. BARNSLIG Śpiwór - różowy - IKEA
czy
2. BARNSLIG Śpiwór - czerwony - IKEA
 
Ostatnia edycja:
Pok ale u nas w szpitalu dziecka ci nigdzie nie zabieraja bo myja je w sali w ktorej jestes (sale dwuosobowe z łazienka i przysznicem) jest przewijak i dziecko masz cały czas przy sobie....
 
nagapalma mi sie wyadje ze obydwa sa wygodne, ja korzystam ze spiwrokow, mam chyba ze cztery i wszystko sa wygodne i w ogole super bo przynajmniej sie czlowiek w nocy nie musi martwic czy dziec sie nie odkryl, w ogole jak sie mieszka w domku jednorodzinnym albo lubi spac przy otwartym oknie
 
Ja tam nie wiem jak jest, ale słyszałam, że dają dziecko i kobieto radź sobie sama - jak się trafi na jakąś wredotę położną
 
POK mi to nie przeszkadz aże mi dziecie umyja niby czemu?a po cc to ja marzyłam aby leżeć a nie kąpać dziecko bo trudnością mi było przebrac gdzie o reszcie nie pisze...ja wole szpitale w Pl :)
DOTI moim dzieciom nic a nic nie było po szpitalnych rzeczach takze ja skorzystam i teraz przy 3 dziecku :))
 
merlin - ja nic nie słyszałam :)

fasolka - dosłownie dwa dni temu pani jechała tym wózkiem, a konkretnie spacerówką i właśnie przykuła mopją uwagę, wózeczek fajnie się prezentuje, jest mała spaceróka jak na wózek 3 w 1. Widac było, że łatwo pokonała chodnik itd... dla mnie z minusów, to zbyt dużo napisów ( ja tego nie lubię ) oraz waga - 15 kg, ale jeśli dziwgac nie musisz,m to wóżek prezentuje się fajnie .

JA juz rozmawiała z koleżanką i na 100 % zamawiamy Quinniego, zresztą widziałąm go wczoraj na placu zabaw, ojciec zachwalał, a wyglądał bardzo fajnie Quinny | Buzz 3
tylko kółko z przodu wezme pompowane napewno ;)


Aha mam pytanko do mam : który śpiwór lepszy chodzi mi o zapinanie ?
1. BARNSLIG Śpiwór - różowy - IKEA
czy
2. BARNSLIG Śpiwór - czerwony - IKEA

wsio by było fajnie gdyby nie to ze spacerówka jest kubełkowa...wole aby dziekco mogło sobie wygodnie rozprostować nózki jak i zmieniac pozycje a nie non topa "siedząco" bo nóżki sa praktycnzie cały czas zgiete a obrócić się na boczek to już w ogóle:/
 
reklama
Do góry