reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

karolina, kurde tanie nie jest ale może siostrę naciągnę:) Tylko nie jestem przekonana czy dla mojej dibalicy to będzie wystarczająco atrakcyjne. Ona raczej nie poświęcaj jednej rzeczy dłużej uwagi niż 5 minut, a nie chodzi ale biega. Dziś ją M gonił po całym osiedlu bo teraz uwielbia uciekać, ja na jeden spacer chodzę bez wózka, a jak idziemy z M do lasu z psem to wtedy dopiero wózek.
 
reklama
Asia musisz liczyć na instynkt. Olka dziś nakarmiła swoją kolacją lalkę, uwielbia je wozić, niańczyć. Więc na bank się u nas sprawdzi. Jak nie teraz to za rok albo za 5 lat bo dziewczynki się lalkami przecież bawią lata.
W chwili obecnej olka nie bawi się niczym oprócz pudełek z bałaganem (czyt. szpulki nici, kable, śmieci, korale) i lalkami. Też mam z nią ciężko i też ją bawi uciekanie mi bo z rączki na spacerze już zrezygnowała.
ja tego nie kupię za drogie. Kupię inny, polski mniej desingerski;-)
 
Kurde mój instynkt mówi, że będzie się tym bawiła 2 dni:) A, mówiłam, że rozwaliła kojec? obdarła te piankową osłonę stelaża. Ona w łóżku z rana jeszcze pogra na ifonie W jak ją bierzemy do naszego łoża, tam jest funkcja fortepian W normalny dzień o 6.30 na 2 idą Dziady to wtedy mam 20 min - 30 min kiedy ogląda Boryne:) ale potem to jest żywioł, jedyne co ja dłużej zajmuje to komórka, znaczy z nią chodzi, przykłada do ucha krzyczy "eeee", "eeeeee", a jak się wkurzy to nią ciska o ziemie. Druga atrakcja to rzucanie się na psa i jego posłanie. Normalnie biegnie, rozpędza się i się rzuca na brzuch. Natomiast na polu to jest tylko biegania i w jej kierunku, byle do dzieci. Jednym słowem zobaczę jak dalej to będzie wyglądać.
 
My mamy tego Fisher Price Ryczący Lew chodzik jeździk L4511 - Mulan.pl kupiłam za 50zł z całym pakietem innych interaktywnych zabawek i też coś takiego, u babci po trawie zapiernicza VTECH INTERAKTYWNY CHODZIK GAWĘDZIARZ PCHACZ PL (3225682515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kupiłam razem z tym INTERAKTYWNY TAŃCZĄCY STOLIK VTECH MUZYCZNA WIEŻA (3395676779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. razem kosztowały mnie 100, używki oczywiście, dostałam jeszcze kilka gratisów do tego...
zastanawiam się nad drewnianym pchaczem. Jest sens kupować jak ma te dwa?
 
Kupiłam dzisiaj Tymkowi półbuty elefanten. Ma tylko sandałki chyba lemigo a potrzebowałam czegoś na chłodniejsze dni i brzydszą pogodę. A ponieważ Tymek lada moment zacznie chodzić sam to stwierdziłam że najwyższa pora. Kurcze nie sądziłam że dopasowanie buta jest takie trudne. Trochę się naprzymierzaliśmy ale w końcu kupiliśmy takie: półbuty dziecięce - DEICHMANN
Mam nadzieję że to był dobry wybór. Są mięciutkie, mają fajną giętką podeszwę, ale dobrze trzymają stópkę. Ehh jak pomyślę że niedługo czeka mnie zakup jeszcze jakiś jesienno-zimowych butów to mnie ściska w środku.
 
reklama
Do góry