reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Kupilam Tymkowi pchacza. Uzywanego za 20zl :-) smieszna cena a w calkiem dobrym stanie. Okazje wyhaczylam wiec szkoda nie skorzystac. Mysle ze zakup trafiony. Od razu zrobil z nim kilka krokow. Potem zaczal sie bawic panelem na przodzie i majstrowac.
 
Dziewczyny doradzie chcemy kupić pchacz0 - jeździk dla Uli na urodziny, jakie polecacie i czy polecacie:) U nas w klatce wszystkie dzieci mają jeździki i Ula patrzy na nie pożądliwie:), a samego pchacza nie żeby też mogła sobie pojeździć.
 
Asia a moze wozek dla lalek, moja przyjaciolka rozne pchacze kupowala a najlepiej sprawdzil sie taki pchaczo wozek.
 
milionka, ja bym chciała coś bardziej takiego a la samochodzik, żeby ją tam przypiąć bo jeździła raz i się jej podobało, ale żeby też mogła sobie popchać. No i żeby było uniwersalne ewentualnie dla innej płci w przyszłości:)
 
U nas na osiedlu chyba większość dzieci około rocznych ma takie rowerko, jeździko sama nie wiem co to jest ROWER ROWEREK TROJKOLOWY PIESEK 2 KOLORY WYPRZEDAŻ (3376454710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Laura w parku zawsze kwiczała jak to widziała i tęsknym wzrokiem patrzyła a ja wredna matka nie kupiłam ze względów czysto wizualnych, no nie podobało mi się to coś i dała radę a teraz zastanawiacie się nad tymi pchaczami, jeździkami i znowu czuje się wyrodna ;-)
 
reklama
Ja też się zastanawiam czy lepiej kupić wózeczek czy ten pchaczo jeździk? :confused: Chyba wózek na dłużej będzie, a teraz również będzie pchaczem? Dobrze myślę? ;-)
 
Do góry