reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Ja kłade Tita spać w polarowym pajacu, nie mam stresu że się odkrywa, cieplutko i wygodnie :) a moje ulubione to pajace Carters, są świetne gatunkowo, nawet używki wyglądają jak nowe.
 
malinka, są jeszcze takie pajacyki polarowe, co można ubrać tylko na body, albo na piżamkę jak chłodniej w pokoju.
Jak u mnie było bardzo zimno a moję dziecię lubi ciepełko, bo z zimna się przesikiwał, to zakładałam body, pajacyk bawełniany i na to pajacyk polarowy i dopiero do śpiworka.


mAtma, to ile Ty masz stopni w mieszkaniu??:confused: ja jak ubrałam raz Alicje, z kilka dni temu na noc w pajaca polarowego - tylko i wylacznie, zadnego body pod spod, i niczym nie przykrywałam to mała była cała spocona.... ja ją ubieram w bawełniane pajace na noc, ewentualnie przykrywam nóżki kołderką i jest git, nie marznie. mimo że w mieszkaniu nam jeszcze nie grzeją.
 
w tyle warstw ubierałam jak miałam 17/18 stopni i straszną wilgoć. U teściów w nocy jest jeszcze chodniej więc oprócz piżamki "na cebulkę" przykrywam jeszcze kocem.
Mój gruby ale zmarzluch po mamusi:-D
dziwne, bo mówią że tłuszczyk grzeje...
 
mój obojętnie czy śpi w samym bodziaku z krótkim rękawem czy w bodziaku z dlugim i bawelnianymi śpiochami to i tak się rozkopuje, ma to po mężu :-) mi zawsze zimno, gdy mąż chodził w samych bokserkach to ja miałam grubą polarową piżamkę i byłam przykryta po same uszy :-D
 
Mania rozkopuje się namiętnie. W domu u nas w nocy około 18-19 stopni jest, śpi w bodziaku z krótkim rękawkiem i śpiochach welurowych. Cieplutka jest, więc nie marznie:tak:
 
Dziewczyny, jakies sklepy online sprawdzone i godne polecenia? W tym roku postanowilam, ze nie bede latac po centrach handlowych tylko wczesniej obkupie sie online. Dziekuje!

A generalnie ciuchowe zakupy polecam zakupy na smyk.com. Kupilismy zimowe butki i bluzki z dlugim rekawem. Butki o dziwo pasuja na nozke, bo mamy problem z wysokim podbiciem. A za wszystko zaplacilam punktami payback :) no prawie, bo chyba z 9 zl musialam doplacic.
 
reklama
Rety wasze dzieci jeszcze w pajacach spia??? Ja nie moge dostac na mojego rozmiaru. Jak mu kupilam bawalniany 92 to byl w nogach za maly. 98 ciezko dostac bawelniany a o polarowym nawet nie wspomne. My sie przerzucilismy na pizamki i jest ok. Na razie ma takie raczej cienkie ale moze mu pozniej cieplejsza kupie, szczegolnie do dziadkow. Przykrywam go kolderka ale jak sie rozkopie to nie mam cisnienia, bo rano nie jest bardzo zimny, nie choruje wiec jest ok.

A wasze dzieciaki chodza jeszcze w body?? My mamy tylko kilka bodziakow z dlugim rekawem i to czesc juz na styk. Musi byc koniecznie 92. A nie wiem czy wieksze sa jakos latwo dostepne. Chyba bedziemy sie musieli przerzucic niedlugo na koszulki. Najwyzej bede mu zakladala jakas podkoszulke na ramiaczkach pod spod, zeby w spodnie wlozyc.
 
Do góry