reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Ja też kupiłam właśnie taką ceratkę na łóżeczko. Ale zobaczę jeszcze czy będę jej używać, bo mam takie same odczucia co ewa że może to nie oddychać od spodu. No ale to się okaże "w praniu".

To ja się pochwalę moim wczorajszym zakupem. Łóżeczko: ŁÓŻECZKO Z SZUFLADĄ 5 KOLORÓW + PODUSZKA GRATIS (2458208404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w kolorze słomkowym a do tego taki komplet: 5 EL.POŚCIEL 120x90 HAFT +materac+prześcieradło (2441430637) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wzór nr. 8 czyli miś w beżu. Mam nadzieję że będę zadowolona z zakupu. Dam znać jak już przyjdzie.
 
reklama
a co do oddychania ceratek. Moja koleżanka pierwszemu dziecku nie zdjęła folii z materaca w celu jego ochrony. Matko święta tak zapotówkowanego dziecka nie widziałyście nigdy w życiu, Miesiąc sie goiła ... pomysł miała nie najlepszy:-D
 
Marcia bardzo fajne zakupy, myślę, że będziesz z nich zadowolona :tak:

Kakakarolina, jak widać mamy mają różne pomysły. Zdjęcie folii to jednak warta zachodu rzecz, zwłaszcza, że na folii mojego zamówionego materacyka jest masa kurzu, więc ja chyba jednak ją zdejmę :-D
 
ja mam taką osłonę jak irisson, kupiłam hurtem u"naszego Pana z allegro", ale czy będe używać teraz czy może kiedyś się przydadzą nie wiem.
 
No baa, ale na prawdę prawie 3/4 rzeczy kupiłam u niego i nie czuję żebym się jakoś narobiła nieziemsko przy kompletowaniu tej wyprawki, a wiecie jak się tego bałam. No, a Wasza pomoc nieoceniona:-)
 
reklama
ja też kupowałam u "naszego Pana z allegro" tyle, że u niego w hurtowni w Bielsku ;-) też mam te ceratki, wolę nie ryzykować, że mały przesika materac :-)
 
Do góry