reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

reklama
Pepco sliczne ale sie mocno rozciągają i niszcza w praniu, h&m piękne rzeczy owszem drogie, ale jakieś perelki na promocji można znaleźć. U mnie tez ze sklepów Lidl, czasem maja rzuty typu promo na ciuchy dla ciezarnych dla niemowlat ,na zime itp W Selgrosie lub Makro są czasem promocje
 
Ja w pepco kupuje rzeczy córce odkąd zaczęła chodzic bo jej tempo niszczenia ubrań jest takie że przynajmniej mi nie szkoda po miesiącu czegoś wyrzucić do kosza. Oprócz tego ma parę "wyjsciowych" ciuchów ze smyka, h&m lub Lidla. A dla mniejszych dzieci polecam jeszcze wielopak i z tesco- tylko jak dziecko robi się pulchniejsze to one się nie sprawdzają bo są bardzo wąskie :) a wyprawkę do szpitala kompletowalam pół na pół tesco i smyk :)
 
Szkoda, ze u mnie w mieście jest tylko jedno Tesco i to daleko, a tak chwalicie :(
Może się wybiorę ale to będzie wyprawa na drugi koniec miasta. Chyba warto :)
 
Szkoda, ze u mnie w mieście jest tylko jedno Tesco i to daleko, a tak chwalicie :(
Może się wybiorę ale to będzie wyprawa na drugi koniec miasta. Chyba warto :)
U mnie w mieście jest akurat małe tesco i średni wybór ciuchów, żeby wybrać coś fajnego jeżdżę do Bielska wiec ciężko powiedzieć czy u Ciebie w mieście będzie dobry wybór.
 
Ja w pepco kupuje rzeczy córce odkąd zaczęła chodzic bo jej tempo niszczenia ubrań jest takie że przynajmniej mi nie szkoda po miesiącu czegoś wyrzucić do kosza. Oprócz tego ma parę "wyjsciowych" ciuchów ze smyka, h&m lub Lidla. A dla mniejszych dzieci polecam jeszcze wielopak i z tesco- tylko jak dziecko robi się pulchniejsze to one się nie sprawdzają bo są bardzo wąskie :) a wyprawkę do szpitala kompletowalam pół na pół tesco i smyk :)
U nas tak samo: pepco - ciuszki po domu i na dwór koło domu, w hm i innych - takie bardziej wyjściowe. Zamawiam też trochę na aliexpress, póki co trafiam na same ekstra jakościowo ciuszki [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tak samo: pepco - ciuszki po domu i na dwór koło domu, w hm i innych - takie bardziej wyjściowe. Zamawiam też trochę na aliexpress, póki co trafiam na same ekstra jakościowo ciuszki [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
A te z pepco nie są szorstkie? Ja tylko trafiłam na taką czapeczkę czy po praniu może mięknie?
 
Jakieś mega szorstkie mi się nie wydają. Chyba że moja córka ma wyjątkowo nie wrażliwą skórę, bo jakoś jej nie podrażniają. Nie wypowiem się na temat bodziaków ( bodziaki mamy z nexta, primarka, hm) ale legginsy, bluzeczki, bluzy maja całkiem ok


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam parę bluzeczek z pepco dla córki i teraz dla syna tez jakieś pojedyncze pajacyki, zasada u nich jest taka że sprawdasz rzeczy w dotyku przed zakupem. Część jest fajnych jakościowo a nie które rzeczywiście drapią. No i koniecznie trzeba wyprać tak czy siak bo moją córkę(ma 2 latka) do tej pory uczulają niektóre ich ciuszki jak są nie wybrane.
 
Do góry