reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

To będzie prawdopodobnie 27.11 według USG, więc prawie grudzień ;D
Gdy jechaliśmy do szpitala 16 listopada, była typowa jesienna pogoda, ok. 15 stopni, miałam przejściową kurtkę, półbuty... Wychodziliśmy tydzień później, było 0'C ... 😉
Przeglądałam właśnie te rollersy - całkiem fajne, tylko nie umiem sobie jakoś wyobrazić użytkowania tego z przekładaniem - normalnie w foteliku, ale jak będę chciała iść na spacer gondolą, to muszę zawsze to wypiąć i przynieść ze sobą do domu, i potem spowrotem do fotelika? ;D
My jednak mieliśmy 2 osobne śpiworki, ten do fotelika zostawał w nim "na stałe"...
 
reklama
Gdy jechaliśmy do szpitala 16 listopada, była typowa jesienna pogoda, ok. 15 stopni, miałam przejściową kurtkę, półbuty... Wychodziliśmy tydzień później, było 0'C ... 😉

My jednak mieliśmy 2 osobne śpiworki, ten do fotelika zostawał w nim "na stałe"...
No my w foteliku będziemy mieć otulacz (raczej nie będzie przeszkadzał w samochodzie, a przyda się np w sklepie gdy fotelik będzie na wózku) a do gondoli śpiworek.
 
A masz jakiś przykład jakiegoś który by się nadawał? Chociaż na innym wątku jedna koleżanka pisała, że jakbym się decydowała na kombinezon Engel z merino, to wtedy nie potrzebuje otulacza.
 
A masz jakiś przykład jakiegoś który by się nadawał? Chociaż na innym wątku jedna koleżanka pisała, że jakbym się decydowała na kombinezon Engel z merino, to wtedy nie potrzebuje otulacza.
Typu rollersy.
wszystko zalezy od tego, czy planujesz z fotelikiem chodzić na zewnątrz czy mieć wpięty w aucie i nosic do auta tylko dziecko.
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)

zbliża się czas kompletowania wyprawki.. ;) termin mam na koniec listopada.
Macie może jakieś hity warte polecenia?
Powiedzcie mi czy jak kupimy otulacz do fotelika, to na wyjście ze szpitala musimy też mieć jakiś gruby kombinezon? Bo czytam niby, że wystarczy tylko jakiś cieniutki, a dziecko owinie się otulaczem.

Liczę na jakieś ciekawe porady od Was!
Miłego dnia!
Jak wyżej - nie przewidziałam spadku temperatury, to raz. Chociaż co do tego byliśmy raczej przygotowani - na przewiezienie dziecka z garażu do garażu i przeniesienie łupiny w budynku.
Ale nie przewidzieliśmy, że po szpitalu nie będziemy wracać do domu, tylko przy tej zerowej temperaturze będziemy jechać do innego szpitala, chodzić po dworze i parkingach otwartych - i takie tam atrakcje... Więc przyznam, że wtedy przerażała mnie ta wizja konieczności cienkiego kombinezonu do fotelika...
 
Do góry