reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Jakoś to będzie Anney. To tylko 1.5 godziny lotu więc pewnie nie będzie żadnych problemów. Ciekawe jakby było w 34-35 jakbym miała lecieć do Wiednia :D
 
Ja chcę mieć chustę, ho mój Franek nie lubił gondoli, no.chyba że spał. Do chusty przy nim się zrazilam, bo tak mi to koleżanka tłumaczyła, że odpuściłam. Zresztą AZS się pojawił i nie mogłam,szczególnie latem, Go dogrzewac.
Teraz 2 x dziennie jeżdżę do klubiku, a że nie mogę wjechać na osiedle to musiałabym za każdym razem wyjmować wózek lub nieść nosidełko. A że mam recaro to jest co dźwigać.
Aha no i na te szybkie wyjścia chcę używać kolkowej, bo bardzo szybko się ją wiąże.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja narazie nie kupuje chusty, zobaczymy jak mały bedzie czuł sie w gondoli, a gdy za długo mu będzie leżeć, wezmę go w "kokoniku" na raczki
 
Zuza do Wiednia lata Lufthansa lub Austrian i oni maja dosyc luzne przepisy- mozesz latac do 36 tyg- lot z Londynu trwa 2 godz
 
Zuzia, dasz kochana radę, ale przygotuj sie na mało wygodny lot.(jeśli brzuszek wysoko)



Cinamona, kora dębu do kapania przy zmianach skórnych :)
Jak w zielarskim to polecam jeszcze olejki, o których juz pisałam tysiąc razy ;)
(Nudna juz z tym jestem hahaha)
 
Cinamona, wlasnie zauważyłam ze napisałam w poprEdnim poście korą brzozy a nie dębu.... To oczywiście pomyłka ;) juz poprawiłam.

Zaraz zrobię zdjęcie tego co ja mam.
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1434890638.139156.jpgcinamonka, to sa moje kosmetyki dla loli.
Nic więcej nie dokupuje (skrobie ziemniaczana mam, ale juz wystawiać nie będę haha)

Edit: zapomniałam wyciągnąć whipped shea butter jeszcze.
Wiec pełen zestaw wyglada tak:
Wszystko nierafinowane i organiczne.
Olej kokosowy
Olejek ze słodkich migdałów
Olejek z orzechów macadamia
Ubijane masło shea
Mydło z masła shea i oleju palmowego, a drugie z oliwa z oliwek, palmowy, kokosowy z trawa cytrynowa.
Kora dębu [emoji16]
Skrobia ziemniaczana
I mam jeszcze olejek z drzewa herbacianego w razie w.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434890638.139156.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434890638.139156.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
reklama
Anney zaczynam sie robic eko mama i twoje olejki mnie bardzo intersuja.

Ja kokosa mam shea butter tez mam, zamowilam jeszcze olej lniany, z rdzy rdzawej do masazu krocza dla mnie i pozniej dla dzieci tez.

Migdaly i macademia na co?
 
Do góry