reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Tantum rosa to ja nawet w pl aptece nie dostałam ani np tego osceniseptu (?) .. Tez mysle zeby mamie powiedzieć zeby mi wysłała..
A czasami powiem wam lepiej jak ktos przyśle niz kupić.. Bo w pl aptece to niektóre rzeczy drogie bo zanim to dopłynie czy doleci to koszty dochodzą niestety..
Sól fizjologiczna np udało mi sie kupić czy morska nie pamietam juz..
 
reklama
Lucalew dla początkujących najbardziej polecane są Little Frog, Lenny Lamb, Almelle o Natibaby. Bawełniane ze splotem skośno-krzyżowym. Więc wygląda na to że dobry wybór[emoji4]
 
Bunia bez obrazy, ale może szukałaś nie pod tą nazwą? Środek dezynfekujący to Octenisept ;) mały kosztuje ok. 25zł, duży około 50zł, ale środek jest na tyle wydajny, że ta malutka flaszeczka starcza na długo :)
Też się zastanawiam nad chustą, ale czy rzeczywiście warto? Jak często się takiej chusty używa?
 
Anciikowa najlepiej codziennie nosic dziecko.
Ja napewno w domu bede nosic i czasem na spacer jak bede szla. Z wozkiem tez chce wychodzic na spacery ale nosidlo zawsze ze soba wezme w razie w jakby mlody mial dosc wozka. Moja corka tak miala, ze czesto w wozku nie chciala jechac wiec wtedy w nosidlo ja i po krzyku.
Ja chusty nie kupuje bo mam nosilo chuste caboo closer ktorej bede uzywala od urodzenia a jak mlody bedzie wiekszy to mam nosidlo tula. Bardzo fajne i wygodne.
 
Hmm ja kupiłam 10 saszetek ale w sumie nie wiem ile będę potrzebować.. Bo po pierwszym porodzie nic nie używałam, tylko sama wodę
 
reklama
Mi mama z pl tez przywiezie tantum rosa. Mam jeszcze z poprzedniego razu bo nie uzywalam wtedy bo nic nie popekalam, nic mnie nie szyli wiec nie potrzebowalam. Ale ze dwie czy trzy saszetki zuzylam na poczatku ciazy jak mialam infekcje. I chyba data waznosci jakos teraz sie skonczyla wiec zamowilam u mamy[emoji3]

Anney ta kore brzozy to na co stosowac? Gdzie to mozna kupic? W aptece?
 
Do góry