reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Zuzagk szczerze mowiac ze kupujesz tylko nowe bo po obcym dziecku bys nie ubrala swiadczy o tym ze dla Ciebie osoby kupujace uzywki sa gorsze ..
Jak dla mnie to kazdy ma swoj wybor ale bez takiego gadania ze uzywane to gorsze..
Mysle ze czasme trzeba cos przezyc zeby skomentowac a jednak doswiadczenie u Ciebie przyjdzie z czasem ;) zycze Ci bys zawsze i kazdemu swojemu dziecku mogla kupic nowe ciuszki :)
 
reklama
Fajnie by było gdybyś mi nie wmawiala co mam na myśli. :) napisałam że 4 wiadomości ze to nie.ma nic do tego co jest gorsze a co nie
To po prostu mój wybór. Ale najwyraźniej bezskutecznie :)
 
Moja wyprawka składa się z rzeczy nowych i używanych. Osobiście wychodzę z założenia, że są rzeczy które można kupić używane i są takie których absolutnie bym używanych nie kupiła.
Uwielbiam chodzić po lumpach i przegladać co tam mają. Nie jest to tylko kwestia finansowa, ale też z doświadczenia wiem,że w lumpach można znaleść takie perełki,że głowa mała :))). Lump lumpowi nierówny, niektóre są obskórne i śmierdzą, a w innych wygląda jak w butiku najwyższej klasy ;).
Każdy niech kupuje wg własnych przekonań, bo przecież czy nowe czy używane - nie ma to nic wspólnego z tym jak bardzo kochamy nasze skarbeczki <3

Lidia ja też mam 15 tetrówek, ale dokupię jeszcze z 5. Narazie 20 szt myślę wystarczy, zobaczymy "w praniu" jak schodzą ;))
 
Lilija jedyna, która dobrze gada.

Nie czuję się urażona, bo te stwierdzenia mają się nijak do mojego zdania. Więc nie widzę problemu. To raczej inne dziewczyny czują się urażona bez problemu :)
 
Gdybym miała e pobliżu jakiś second hand na pewno bym się tam wybrała. Najwidoczniej nie byliście nigdy w charity shopie w którym jedynie śmierdzi :D
 
Gdybym miała e pobliżu jakiś second hand na pewno bym się tam wybrała. Najwidoczniej nie byliście nigdy w charity shopie w którym jedynie śmierdzi :D

W tych kolo mnie nie ma żadnego wyboru w dziecięcych rzeczach ale na eBayu naprawdę można dorwać super ciuszki
 
U mnie w tym mieście co mieszkam w UK są beznadziejne charity shopy. Generalnie ciuszki po angielskich dzieciach niezbyt mi się uśmiechają, bo większość, które znam to nie tak zadbane dzieci jak nasze. Stąd to zdanie o nowych ciuszkach. Jak mieszkałam w Polsce to sama Czasami wyskoczyłam do lumpka :)
 
reklama
Ja mam wszystkie rzeczy uzywane z ciuszków - z lumpeksów albo po innych dzieciach. i o ile te z lumpeksów sa super (markowe i czysciutkie) to dzisiaj przebierałam ciuszki, ktore dostalam od innch - słabo.

Okazało sie, ze spora czesc jest brudna i to tak, ze sie nie dopiera... nie rozumiem ludzi, ktorzy daja innym takie ciuszki - mi by bylo glupio dac brudne ciuszki komus innemu... :no:

Jedna rzecz z ciuszkow co kupilam to mala czapeczke z H&M za 19 zl :)
 
Do góry