reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Poprostu myślę że twoje zdanie mogło urazić inne dziewczyny.. Używane nie znaczy gorsze i nie chodzi tu o pieniądze.. Bo ja mając pieniądze na nowe i tak kupuje czasem używane rzeczy. I nic w tym złego
 
reklama
No i właśnie rzecz w tym, że w mojej wypowiedzi nie padło stwierdzenie. Ze używane jest gorsze. Więc może najpierw wystarczy przeczytać z uwagą a dopiero później naskakiwac :)
 
To było moje zdanie. Ile razy trzeba to tłumaczyć. Skoro Każdy ma prawo do swojego zdania to je wyrażam. :)
 
A dla mnie rzeczy w h&m sa drogie... i glupia bylam ze nowe pokupywalam bo zostaly mi jeszcze do kupienia akcesoria, rzeczy do szpitala, posciel, przewijak i kosmetyki a pieniedzy za wiele nie zostalo. Mysle ze kwestia finansowa to osobna sprawa kazdej z nas i jak ktos sra kasa to tylko pozazdrosic... dziewczyny ktore pokupywaly w lupmkach super na tym wyszly i ciuszki mega.
 
Ale to jest każdego wybór, nie wnikam ani w kwestie finansowe ani inne. A to że niektóre tutaj od razu zaczęły robić aferę jest trochę nienormalne
Skupmy się na ciekawszych rzeczach.

Ciuszkow H&m na przecenie w UK są bardzo tanie, a że przeceny są co chwile można na tym Dobrze wyjść. Jeżeli oczywiście ktoś chce tam kupować (żeby nie było, że na kogoś naskakuje) gdybym mieszkała W Polsce to kupowałabym w lampkach ale tutaj takich cudów nie ma! :)
 
reklama
Do góry